31 grudnia 2019

Paznokcie: zimowe nowości NeoNail.

Koniec roku to czas w którym marka NeoNail dosłownie zasypała nas nowościami! Największą z nich były oczywiście pomadki, o których pisałam niedawno i pokazywałam wszystkie kolory, możesz obejrzeć je tutaj: Matowe pomadki w płynie NeoNail. W ostatnim poście w 2019 chciałam pokazać kilka nowości stworzonych do stylizacji paznokci, każda z nich świetnie sprawdzi się w karnawałowych manicure!

Po pierwsze, dwa nowe topy Top Glow. Wystarczy, że na swój ulubiony odcień lakieru zaaplikujesz delikatnie i subtelnie skrzący Top Glow Gold lub Top Glow Silver. Każdy z nich jest pełen mieniących się drobinek, bardzo fajnie podkreśla i odświeża np. ciemny kolor lakieru hybrydowego, genialnie wygląda na czarnym! Tak jak wspominałam top dostępny jest w dwóch wersjach, w pojemności 7,2 ml i cenie 34 zł.

Po drugie, pyłki holograficzne 3D Holo Effect, które również dostępne są w dwóch odcieniach. Kolor 04 to delikatny puder, tworzący na paznokciach efektowną i mieniącą się taflę w kolorze złota, Odcień 05 natomiast to skrzący granat. Efekt może się zmieniać, w zależności od natężenia, rodzaju i kąta padania światła oraz koloru podkładu – rekomendowanym odcieniem bazowym jest biały lakier hybrydowy. Pyłki 3D Holo Effect kosztuje 29,99 zł/sztukę. Mój manicure z użyciem pyłków możesz obejrzeć tutaj.

Ostatnia propozycja to dla mnie totalna nowość i korzystałam z niej pierwszy raz! Spider Gel to żel, dzięki któremu możesz stworzyć bardzo precyzyjne zdobienia. Teraz dostępny jest w trzech nowych kolorach – złotym, srebrnym i czerwonym – z mieniącymi się drobinkami Główną zaletą żelu jest możliwość tworzenia unikatowych i błyszczących zdobień. Produkt ma gęstą, rozciągliwą konsystencję i przy jednym, nieprzerwanym ruchu tworzy idealną kreskę. Można go nakładać na każdy kolor hybrydy – co daje nieskończone możliwości wykonania stylizacji. Oprócz tego jest maksymalnie wydajny i wystarczy na baaaardzo długo!

Nie od dziś wiadomo, że moje drugie imię to błysk i brokat dlatego sylwestrowa stylizacja to połączenie złota, srebra i dla kontrastu czerni. Linie zostały stworzone właśnie za pomocą nowego produktu - Spider Gel. Czarne kropeczki to odcień Pure Black.Jestem bardzo ciekawa czy podoba Ci się moja błyszcząca propozycja? Koniecznie daj znać!

Czytaj dalej...

0 komentarze:

Publikowanie komentarza