11 grudnia 2019

Matowe pomadki w płynie NeoNail.

Usta pełne kobiecości, pod tymi słowami kryje się kampania najnowszego produktu marki NeoNail - matowych pomadek w płynie. Miałam okazję przetestować je na kilka dni przed oficjalną premierą, a teraz nadszedł czas, abym podzieliła się swoimi odczuciami z Wami! Efekt matowych, intensywnie kolorowych ust i perfekcyjne krycie wraz z zachowaniem optymalnego nawilżenia ust - to główne cechy matowych pomadek. Za nawilżenie odpowiada aktywny kompleks kwasu hialuronowego, dzięki któremu nosząc matowe pomadki nie musimy martwić się o przesuszenie warg.

Sprawdziłam na sobie wszystkie odcienie, oczywiście część z nich polubiłam bardziej, część nieco mnie. Niewątpliwą królową kolekcji jest oczywiście czerwień w pięknym, bardzo intensywnym kolorze Full of Flirt - to właśnie ją mam na zdjęciach. Aplikacja jest bardzo prosta, a efektem są pełne, wymodelowane usta, a także głęboki, intensywny i matowy kolor. Bardzo ważne jest, aby zawsze w przypadku matowych pomadek (niezależnie jakiej marki) stosować cienką warstwę! Próbowałam w różnych konfiguracjach i większa ilość będzie powodowała rozwarstwianie się szminki.

W ofercie znajdziesz aż osiem pomadek w różnych odcieniach (tutaj pełna oferta kolorystyczna) - od jasnych róży, poprzez ciemniejsze, a kończąc na wibrujących czerwieniach. Bardzo spodobała mi się również Full of Happiness oraz Full of Grace, te kolory świetnie sprawdzą się w lekkim, dziennym makijażu lub zupełnie z drugiej strony jako dopełnienie mocnego smokey eyes. Na zdjęciu poniżej możesz zobaczyć swatche kolejno wszystkich pomadek - od dołu numer jeden, na samej górze numer osiem.

Szminki Lips Shape Up posiadają kompleks nawilżający, a także bezpieczną formułę. Każda z nich zawiera 4 ml i jest kryjąca na tyle, że nie potrzebujesz dokładać produktu przez kolejne kilka godzin. Wszystkie odcienie możesz zobaczyć tutaj, cena za sztukę to 24,90 zł.


Na pierwszym zdjęciu używam jasnej pomadki w odcieniu Full of Happiness, na drugim i trzecim Full of Flirt. Mam nadzieję, że pomadki Ci się spodobały!

Czytaj dalej...

0 komentarze:

Publikowanie komentarza