21 listopada 2019

Paznokcie: zimowy manicure.

Ho, ho, ho! Dziewczyny, wielkimi krokami nadchodzi jeden z najpiękniejszych okresów w roku! Nie mogę doczekać się świąt, spotkań z rodziną, a także kupowania prezentów. W tym poście chciałabym pokazać moją pierwszą zimową stylizację paznokci oraz opowiedzieć o świątecznych zestawach prezentowych NeoNail, jest na co popatrzeć!

W ofercie świątecznej NeoNail znajdziesz aż 6 limitowanych zestawów do manicure hybrydowego. Każdy z nich jest pięknie opakowany, a świetną wiadomością jest fakt iż zestawy są zróżnicowane cenowo. Największe zestawy zawierają wszystkie akcesoria potrzebne do wykonania manicure hybrydowego: lampa, 6 lakierów, Hard Base oraz Top Shine Bright, cleaner, aceton, polerka, pilnik, tampon, pyłek oraz aplikator. Na moich zdjęciach możesz zobaczyć świąteczny zestaw Miracle oraz mniejszy - Joy Christmas Set zawierający: 4 mini lakiery hybrydowe (po 3 ml), pyłek 3 D Holo Effect oraz aplikator. Dodam, że niektóre zestawy zawierają limitowane kolory oraz pyłki niedostępne w regularnej sprzedaży, a zestaw możemy dobrać zestaw do stopnia zaawansowania i umiejętności przygotowania manicure hybrydowego osoby, którą chcemy obdarować. Wszystkie świąteczne zestawy NeoNail możesz zobaczyć tutaj.


Po tak miłym wprowadzeniu moja ulubiona kwestia czyli paznokcie! Ukochane wzorki i trochę złotka - jestem bardzo wierna minimalistycznemu manicure. Na moich paznokciach możesz zobaczyć lakiery z zestawów świątecznych, są to między innymi: Magic Kissmas, Velvet Lips, baza oraz top, a także Iconic Style w formie małych, złotych kropeczek.


Koniecznie daj znać jaki kolor paznokci lubisz najbardziej w okresie świąt? Ja stawiam na wzorki i brokat, ale nie jest to żadnym zaskoczeniem :)

Czytaj dalej...

0 komentarze:

Publikowanie komentarza