24 września 2019

Paznokcie: jesienna kolekcja Mystic Nature NeoNail.

Jesienne kolekcje, niezależnie czy dotyczą paznokci czy makijażu zawsze są moimi ulubionymi. Przepiękne, głębokie odcienie, które pasują do każdej stylizacji. W tym roku marka NeoNail przygotowała wyjątkową kolekcję w skład której wchodzi aż dziewięć lakierów hybrydowych! Mystic Nature oferuje cudownie jesienną paletę kolorów: od pomarańczy poprzez zgaszoną zieleń, szarość, a kończąc na zmysłowym karminie. Nowa kolekcja to spacer ciepłym popołudniem po parku lub lesie, oglądanie wzburzonego, chłodnego morza. Wieczorem lampka czerwonego wina i ciepły dom. Nie ma nic bardziej przytulnego niż jesienne wieczory!

Odcienie inspirowane naturą w tym roku są jedyne w swoim rodzaju. Bardzo ciężko było mi zdecydować się na jeden odcień, ale w końcu wybrałam i postawiłam na delikatność. W ramach pierwszej stylizacji możecie zobaczyć na moich paznokciach Blissful Moment : zgaszony, chłodny beż, który jest wydaje się być lekki jak dmuchawiec.

Kolory dostępne w kolekcji:
Autumn Blessing - zgaszony, jesienny żółty
Falling Leaves - pomarańczowe, piękne liście
Seaside Forest - pastelowy, ciemniejszy zielony z odrobiną szarości
Moving River - głęboki, nieco rozbielony granat
Calm Wind - fiolet w duecie z szarością
Magic Rose - ciemny fiolet wpadający w czerwień
Cosy Shelter - aromatyczna winna jabłonka
Moonlight Flower - zmysłowa, karminowa czerwień
Blissful Moment - chłodny beżKażdy z kolorów jest soczyście napigmentowany i idealnie komponujący się z jesiennymi stylizacjami. Zaglądajcie na mój Instagram, niebawem pokażę Wam kolejną stylizację z użyciem kilku kolorów z kolekcji Mystic Nature!

Czytaj dalej...

0 komentarze:

Publikowanie komentarza