18 czerwca 2019

Manicure hybrydowy: letnia kolekcja Sunmarine, NeoNail.

Nareszcie mamy lato! Gorące, a właściwie upalne, a dodatkowo bezchmurne niebo i marzenia o wyjeździe nad morze. Takie podróże sprzyjają noszeniu hybrydy bo jak sama wiesz, nie trzeba martwić się o manicure nawet przez trzy tygodnie. Wiem, że wiele z Was właśnie w okresie wakacyjnym wybiera takie rozwiązanie więc to najlepszy moment, aby pokazać najnowszą kolekcję lakierów hybrydowych NeoNail.

Sunmarine to aż dziewięć zupełnie nowych, buzujących kolorami lakierów! W swojej kolekcji jeszcze nie mam tak intensywnych, neonowych kolorów - zobacz na zdjęcia są naprawdę wyjątkowe i idealnie wakacyjne!

Sunshine Princess to słoneczny żółty, Summer Hero jest soczyście pomarańczowy, a z kolei Aloha Mood - jaskrawa czerwień. Z Hot Crush mam jedno skojarzenie: seksowna czerwień, Keep Pink natomiast jest neonowym różem. Dwa fiolety: jaśniejszy Wear Bikini oraz nieco ciemniejszy Endless Night. To nie wszystko! Hot Breeze to turkus, a Water Kiss to odcień morza, który mogłybyśmy oglądać codziennie.


W związku z tym, że nie byłam w stanie wybrać ani jednego z dziewięciu kolorów, do nowego mani wybrałam kilka. Na moich paznokciach możesz zobaczyć zatem: Sunshine Princess, Summer Hero, Keep Pink, Hot Breeze oraz Wear Bikini. Było mi jeszcze mało wakacyjnego nastroju więc dodałam złotych płatków w nieregularnych kształtach.


Mój wakacyjny manicure jest gotowy, daj znać który z odcieni wybrałabyś dla siebie?

Czytaj dalej...

0 komentarze:

Publikowanie komentarza