22 marca 2019

Manicure hybrydowy: NeoNail, kolekcja Cover Girl.

Cover Girl to najnowsza kolekcja lakierów hybrydowych marki NeoNail. Najnowsza i jedna z najpiękniejszych. Dlaczego? Ponad połowa odcieni to moje kolory, a w szczególności brudne róże! Czekałam na nie i nareszcie są!

Cover Girl to kolekcja dziesięciu wyjątkowych lakierów hybrydowych, które pięknie pokrywają płytkę i wydłużają trwałość manicure nawet do 21 dni. Moje ukochane róże w wiosennej odsłonie: Cocktail Dress, Trendy Twenty, ml My Moment oraz nieco bardziej malinowy Carmine Red. Dwie soczyste czerwienie: Twiggy Style i Fancy Obsession są bardzo eleganckie i mają świetny połysk. Super Star z kolei to połączenie czerwieni z pomarańczą, najbardziej gorący trend sezonu (ja ostatnio bez przerwy noszę pomarańczową pomadkę). Dla fanek fioletów marka NeoNail przygotowała Posh Party, miłośniczki błękitów pokochają Fashion Mania, a Stay Chic to kolejny trend sezonu - odcień musztardowy.


Cała kolekcja pozostaje w wiosennych trendach i szczerze mówią nie widzę w niej gorszych i lepszych propozycji. Każdy lakier jest wyjątkowo ładny i świetnie wygląda na płytce. Ja w pierwszej kolejności oczywiście idę w brudne róże, nie może stać się inaczej!


Zostawiam moją propozycję manicure wykonaną kolekcją Cover Girl. Wykorzystanych zostało kilka odcieni, w tym moje ukochane brudne róże, a dla kontrastu kropeczki czerwono - pomarańczowym Super Star oraz chabrowym Fashion Mania.


Jestem bardzo ciekawa który kolor z kolekcji Cover Girl podoba Ci się najbardziej? Koniecznie daj znać!

Czytaj dalej...

0 komentarze:

Publikowanie komentarza