27 lutego 2019

11 pomysłów na zrobienie sobie dobrze w Dzień Kobiet!

Zdecydowanie umiem się rozpieszczać. Nie powiem, że dostałam ten dar od mojej Mamy - ją z kolei do wszystkiego trzeba zmuszać. Robię sobie wolne, poświęcam godzinę na zrelaksowanie się. Umiem odpuścić! Dzisiaj będę namawiała do tego Ciebie. Relaks nie musi być jednoznaczny z wydawaniem pieniędzy, ja często robię sobie przyjemności, które kosztują ...czas. Wiem, że o niego też coraz trudniej, ale dziewczyny - kiedy znajdziemy czas dla siebie jak nie teraz? Zróbmy sobie fajny Dzień Kobiet!

Mój prezentownik to pomysł na prezent dla samej siebie albo bliskiej dziewczyny. Może też posłużyć jako inspiracja dla Panów, a nuż wpadną na coś innego niż kwiatek? Albo w ogóle nie czekaj na prezent od nich! Wychodzę z założenia, że każda z nas powinna sobie czasami zrobić przyjemność więc do dzieła dziewczyny!

Od kilku sezonów mój ulubiony kolor brudny róż tym razem pod postacią bielizny (Monki, 1). Na nogi kwiatowe buty (Vans, 2), ale w ich przypadku cały czas biję się z myślami czy są dla mnie? Pod trójeczką mamy szampana (Moet, 3), do wypicia w swoim najlepszym towarzystwie - jak szaleć to na maksa! Różowe złoto pojawia się też w biżuterii, te minimalistyczne bransoletki (Pandora, 4) dostępne są w trzech wersjach, ale to ta właśnie podoba mi się najbardziej. A może wszystkie mi się podobają? Błyszczyk Rihanny (Fenty Beauty, 5) w odcieniu Fu$$y mam wrażenie, że będzie wyglądał mega dobrze na każdych wargach. Jeśli masz pod ręką Sephorę sprawdź czy mówię prawdę. I kwiaty! (6) Ja kocham zarówno te w doniczkach jak i cięte, kupuję sobie raz na jakiś czas i rozkoszuję się tą malutką przyjemnością.

Pod 7 kryje się... pyszny obiad albo kolacja. Nakarm się sama tym czym lubisz albo idź do ulubionej restauracji. Albo! Idź tam, gdzie zawsze chciałaś, ale nigdy nie wychodziło. Cień w kremie w pięknym kolorze Pierre de Rose 846 (Chanel, 8), który świetnie odświeży spojrzenie i przypomni o wiośnie, która na serio jest już za rogiem! Perłowe spinki, a właściwie wszystkie spinki to piękny trend! Znalazłam perłowe, które wyglądają naprawdę genialnie! (Kajo Jewels, 9) Ten naszyjnik (Anka Krystyniak, 10) od dawna jest na mojej liście must have i w końcu znajdę czas, aby go kupić. Jest przepiękny! Pod 11 (Jo Malone) trochę nuda bo...znowu perfumy?! Znowu, znowu bo wiem jakie miłe jest poznawanie nowych kompozycji i wwąchiwanie się w nadgarstki. Zapach kupiłabym sobie sama bo Tomaszowi w tej kwestii nie ufałabym. Szczerze? Nie wyobrażam go sobie w perfumerii, nie podołałby wyzwaniu kupienia mi perfum. Tak jak cała moja rodzina, która nie podejmuje się kupienia mi prezentów kosmetycznych:)

Zrobisz dla siebie coś miłego? Obiecaj!

Czytaj dalej...

0 komentarze:

Publikowanie komentarza