24 stycznia 2019

NeoNail Diamonds Collection.

Diamonds Collection to najnowsza kolekcja NeoNail, która nawiązuje do tego, co kocham czyli brokatu! Każdy z siedmiu odcieni będzie idealnym pomysłem na karnawałowy manicure, ale znacie mnie - wykorzystam je niezależnie od pory roku. W przypadku lakierów hybrydowych niewątpliwym atutem jest ich trwałość i bogactwo kolorów - dla mnie to świetne rozwiązanie na co dzień, przez niemal trzy tygodnie nie muszę się martwić o manicure.

W kolekcji znajdziesz piękne, brokatowe odcienie, które cudownie skrzą! Electric Woman to głęboka, butelkowa zieleń doskonale pasująca np. do fioletowej Prima Donny. Evening Star to z kolei rozgwieżdżone niebo, Diamond Angel - niebieski z turkusem. Uwielbiam zmysłową Miss Divę, przepełnioną czerwonym brokatem oraz klasyczne sreberko - Sugar Queen. Iconic Style mieni się złotem, brązem i kolorowymi iskierkami. Każdy odcień jest jedyny w swoim rodzaju!

Przy okazji mojej karnawałowej stylizacji chciałam zaprosić Cię do udziału w konkursie Shine like a diamond, organizowanego przez markę NeoNail. Zasady są bardzo proste:
1. Kup produkty NeoNail za minimum 50 zł
2. Zachowaj dowód zakupu
3. Udostępnij na Facebooku lub Instagramie NeoNail swoje zdjęcie, na którym pokazujesz jak lśnisz. W opisie pod zdjęciem dokończ zdanie “Kobieta jest jak diament, gdy…” i dodaj hasztag #neonailxapart

Do wygrania między innymi: 3 x gwiazdorską sesję zdjęciową oraz atrakcyjne nagrody od APART i NeoNail, a także voucher wartości 1000 zł do APART + voucher o wartości 500 zł od NeoNail, 5x voucher o wartości 500 zł od APART, 5x voucher o wartości 500 zł od NeoNail. Koniecznie weźcie udział w konkursie, nagrody są naprawdę wyjątkowe. I jeszcze jedno, według mnie “Kobieta jest jak diament, gdy...kocha siebie.”!


Podoba Ci się moja karnawałowa, brokatowa stylizacja?

Czytaj dalej...

0 komentarze:

Publikowanie komentarza