5 grudnia 2018

Chanel N°5 Red Edition.

Czerwień. Zmysłowa, wibrująca, zwracająca uwagę, ponadczasowa, gorąca. Taka właśnie jest limitowana edycja N°5! Odcień nowego flakonu jest wyjątkowy i bardzo zdecydowany, wzbudzający pożądanie i kuszący.

N°5 jest niezastąpioną esencją kobiecości, a jego kwiatowy bukiet wyniesiono w tym sezonie na piedestał czerwieni - ulubiony kolor Gabrielle Chanel. Legendarny, oryginalny i ponętny czerwony, szklany flakon - po raz pierwszy i ostatni. 97 lat temu, dokładnie w 1921 Gabrielle Chanel poprosiła Ernesta Beaux o stworzenie „damskich perfum o zapachu kobiety” – intensywnych i oryginalnych. Beaux zaprezentował jej wizjonerską kompozycję, w której w niespotykany dotąd sposób wykorzystał aldehydy. Mademoiselle wybrała piątą próbkę zapachu i postanowiła nadać mu prostą nazwę „N°5". Wybrała dla tego produktu przełomowy design flakonu ozdobionego białą etykietą i zwieńczonego fasetowanym kaboszonem. W 1986 roku Jacques Polge, kreator zapachów Chanel od 1978 roku, zinterpretował na nowo olfaktoryczny akord pierwowzoru, aby stworzyć jeszcze pełniejszą wersję N°5: Wodę Perfumowaną. Rok 2018 to połączenie ponadczasowego zapachu z ukochanym kolorem Gabrielle Chanel.


Co skrywa wnętrze Chanel N°5 Red Edition? Kwiatowy bukiet, skomponowany wokół róży majowej i jaśminu, ożywiają w nucie głowy energetyczne cytrusy. Aldehydy nadają kompozycji wyjątkowy charakter, a aksamitny akcent wanilii niezwykle zmysłową aurę. N°5 są niespotykane, wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju - to zapach do którego się dojrzewa i z czasem zaczyna rozumieć, podziwiać lub kochać.

Chanel N°5 Red Edition są edycją limitowaną, w czerwonym flakonie znajdziesz także wersję N°5 L'EAU - pamiętaj, że są to wersje kolekcjonerskie i będą dostępne jedynie przez krótki okres!

Czytaj dalej...

0 komentarze:

Publikowanie komentarza