16 listopada 2018

Manicure hybrydowy: kolekcja Cashmere Women.

Oprócz comiesięcznej hybrydowej stylizacji dzisiaj mam dla Was jeszcze jedną propozycję i to właśnie od niej zacznę! Właśnie teraz trwa ostatni etap akcji Moja kolekcja NeoNail,  w której masz wpływ na wybór odcieni lakierów! Na stronie NeoNail możesz wybrać 4 z proponowanych przez markę 8 odcieni. Kolory, które zdobędą najwięcej naszych głosów znajdą się w nowej kolekcji! Koniecznie pomóż zdecydować o kolejnych czterech odcieniach, ja już swoje wybrałam!Na miniaturkach możesz zobaczyć wszystkie odcienie z kolekcji Cashmere Women - od najjaśniejszego Vanilla Skin, poprzez szarości, fiolety, a kończąc na malinach, czerwieniach. Każdy z kolorów jest wyjątkowy, możesz nosić je solo lub łącząc i tworząc wzorki.


Wracając do stylizacji, tym razem postawiłam na wzorki! Kolekcja Cashmere Women, którą możesz obejrzeć na moich paznokciach jest jedną z moich ulubionych. Piękne, nieco jesienne, ale ponadczasowe kolory, które świetnie sprawdzą się w każdej stylizacji.


Jako bazę wybrałam waniliowy Vanilla Skin, szary Warming Hug i szarobrązowy Soft Touch. Kropeczki to zasługa fioletowego Magnetic  Look, a cienkie paseczki (jak posypka!) - Velvet Lips oraz Sensual Dream. Mój ulubiony kolor z kolekcji Cashmere Women? Zdecydowanie Velvet Lips czyli głęboka, dojrzała malina!

Który kolor z kolekcji wybrałabyś dla siebie? Daj znać!

Czytaj dalej...

0 komentarze:

Publikowanie komentarza