1 października 2018

Beauty Monday: Pierwsze jesienne!

Pierwsze w czapce. Teraz już nie ma odwrotu, ogłaszam jesień - zresztą sama ją widzisz za oknem. Pora na wszystko, co miłe i na spędzanie przytulnych jesiennych wieczorów! U mnie dzisiaj trochę grungowo, ciemne powieki i jedynie podkreślone usta. I czapka oczywiście.

Na powiekach najnowsza paleta Smashbox (Cover Shot Palette), złoto nakładałam palcami bo tak właśnie poleca marka. Na twarzy lekki podkład, trochę bronzera oraz rozświetlacza, a na dokładkę błyszczyk do ust. Mogłabym jesienią codziennie nosić takie makijaże - jesień to dla mnie pora na ciemniejsze, przydymione makijaże. Ostatnio sięgam coraz częściej po bronzery, ale bardzo delikatnie i stonowanie - mega podoba mi się taki efekt w połączeniu z rozświetlaczem!


Mam na sobie:
Twarz: Chanel CC Cream Super Active Complete Correction 20, Victoria Beckham x Estée Lauder Highlighter, Sensai Supreme Illuminator (aplikowany palcem).
Oczy:Smashbox Cover Shot Palette Major Metals Eye Palette(+ czarny cień do powiek z którejś z poprzednich palet) , Benefit Cosmetics Gimme Brow 2, Marc Jacobs Highliner Blacquer (na linii wodnej i przy linii rzęs).
Usta: Shiseido UV Lip Color Splash Tahiti Blue.


U Ciebie już jesiennie? Czapka wyjęta z szafy?
Czytaj dalej...

0 komentarze:

Publikowanie komentarza