10 września 2018

Beauty Monday: Klasyk.

Po pierwsze skóra, po drugie soczyście czerwone usta, a jako deser odrobinę błyszczące powieki. To wszystko składa się na najbardziej z klasycznych makijaży i najbardziej efektywnych. Nic nie robi takiej roboty jak czerwone usta i skóra muśnięta naturalnym blaskiem.

Jestem prawie pewna, że w takim makijażu każda dziewczyna będzie wyglądała dobrze. Sekretem jest odpowiednio dobrana czerwona pomadka, a gdy już taką znajdziesz - nie będziesz musiała się z nią rozstawać latami! Makijaż, który widzisz na zdjęciach nie jest żadnym odkryciem, wiele kobiet właśnie taki wybiera i Ty pewnie czasami także. Jaki jest jego sekret? Mimo użycia sporej ilości produktów nie jest przesadzony, przemalowany. Na mojej skórze możesz zobaczyć Pro Filt'r Soft Matte Longwear Foundation od Fenty Beauty - testuję go i testuję, mieszam, dodaję olejków i chcę sprawdzić jak będzie radził sobie z suchą skórą - jest w nim totalnie wielki potencjał!

Mam na sobie:
Twarz: Fenty Beauty Pro Filt'r Soft Matte Longwear Foundation 130, Sensai rozświetlacz Supreme Illuminator.
Oczy: Smashbox Photo Edit Eye Shadow Goals, Bobbi Brown Perfectly Defined Long-Wear Brow Taupe, Estēe Lauder Sumptuous Extreme Lash Multiplying Volume Mascara, czarna kredka przy linii wodnej.
Usta: Fenty Beauty Stunna Lip Paint Longwear Fluid Lip Color Uncensored


Jak często sięgasz po czerwoną pomadkę?
Czytaj dalej...

0 komentarze:

Publikowanie komentarza