22 sierpnia 2018

Manicure hybrydowy: NeoNail kolekcja Think Blink!

Jeśli gdzieś pojawi się kolekcja, której elementem jest brokat jest prawie pewne, że "muszę to mieć". W przypadku najnowszej kolekcji NeoNail o idealnej nazwie Think Blink! nie mogło stać się inaczej.

Ma być iskrząco, lśniąco i po prostu think blink! Od razu wiedziałam, który z odcieni trafi jako pierwszy na moje paznokcie i jaką stylizację wybiorę. Nieskromnie dodam, że okazała się strzałem w dziesiątkę bo zawiera w sobie wszystko, co kocham: brokat, minimalizm i indywidualizm.


Każdy z 5 lakierów z kolekcji Think Blink! to bogactwo mieniących się drobinek, które stworzą biżuterię dla Twoich dłoni. Twinkle White to srebrna kula dyskotekowa, Sandy Glow - lśniące złoto, Sparkling Flower czyli blask z fioletowym wykończeniem. Jest jeszcze Shiny Rose, który wygląda jak różowe złoto oraz Ocean Drops - piękny, świetlisty błękit.


Efekt końcowy jest totalnie mój! Mogłabym nosić takie paznokcie cały czas, wymieniając jedynie odcienie. Niebieskich paznokci u siebie nie lubię, ale na samych końcówkach wygląda obłędnie! Mały dodatek srebrnego brokatu jest kropką nad i, wisienką na torcie i wszystkim innym.Jeśli nie miałaś okazji obejrzeć poprzednich paznokciowych postów zostawiam linki: srebrzysty Chrome Flakes NeoNail(mój ulubiony!), Lato od NeoNail, Pastel Romance . Ostatni post to także krok po kroku przedłużanie paznokci bazą Base Extra Cover, do przeczytania tutaj: Przedłużanie paznokci bazą Base Extra Cover.

Lubisz takie minimalistyczne rozwiązania w manicure? Który z brokatów najchętniej widziałabyś w swojej kolekcji?

Czytaj dalej...

0 komentarze:

Publikowanie komentarza