25 lipca 2018

Manicure hybrydowy: Przedłużanie paznokci bazą Base Extra Cover.

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się czy twoje paznokcie mogą stać się dłuższe, a manicure wytrzymać kilkanaście dni, mam dobrą wiadomość: jest to możliwe! Tajemnica dłuższych paznokci i pięknego, trwałego manicure jest super prosta: wystarczy prosta w obsłudze baza przedłużająca. Dzisiaj chciałam Ci pokazać jak wygląda taki manicure, jak jest wykonywany i jaki efekt możesz uzyskać. Baza, która jest odpowiedzialna za możliwość przedłużenia paznokci to samopoziomująca Base Extra Cover od NeoNail, która stosowana może być do przedłużania, jak i naprawy paznokci.

Hybrydowy lakier Base Extra Cover, stosowany jest jako podkład pod lakier hybrydowy kolorowy na naturalne paznokcie. Może być też stosowany samodzielnie, wtedy uzyskamy delikatny odcień nude. Baza zapewnia niebywałą trwałość i odporność na odpryskiwanie, nawet do trzydziestu pięciu. Po ciepłej kąpieli nie odkształca się, co ma miejsce w przypadku baz o niskich walorach jakościowych. Posiada płaski, krótki pędzelek, który ułatwia aplikację, a unikalna formuła pozwala przedłużyć paznokcie do ok. 7 mm. Na zdjęciach możesz zobaczyć jak wygląda praca z bazą oraz efekt końcowy.


Base Extra Cover to baza, którą możemy stosować nie tylko jako klasyczny podkład pod lakiery hybrydowe, ale również możemy nią swobodnie budować, rekonstruować i przedłużać paznokcie nawet do 7 mm. Od ciebie zależy, którego efektu potrzebujesz i na który masz aktualnie ochotę. Baza ma kolor pudrowo różowy, który uwielbiam i najchętniej mogłabym nosić ją solo (pudrowy róż to jeden z moich ulubionych kolorów lakierów!). Na zdjęciach widać jej kolor i różnicę pomiędzy naturalnym paznokciem, a przedłużonym. Efektem końcowym jest klasyczny, lśniący manicure stworzony oczywiście lakierem hybrydowymi NeoNail.

Na zdjęciach poniżej możesz zobaczyć efekt końcowy. Chciałam uchwycić także grubość paznokcia, która właściwie jest niezauważalna więc nie musisz się obawiać, że Twoja płytka będzie wyglądała nienaturalnie.


Cały proces przedłużania paznokci i wykonania manicure hybrydowego z wykorzystaniem bazy jest zdecydowanie bezproblemowy. Możesz stworzyć manicure o jakim marzysz i sprawić, że twoje paznokcie będą dłuższe, cały proces trwa około 1,5 do 2 godzin.

Podoba Ci się efekt końcowy? Mi bardzo!

Czytaj dalej...

0 komentarze:

Publikowanie komentarza