26 kwietnia 2018

NeoNail kolekcja Pastel Romance.

Jak wiosna to pastele. Dla mnie i zapewne dla wielu z Was to nierozerwalne połączenie, po prostu tak jest i z tym nie należy dyskutować. Dzisiaj więc przygotowałam posta o manicure hybrydowym z wykorzystaniem lakierów z najnowszej kolekcji marki NeoNail - Pastel Romance.

Wiele kobiet korzysta z hybryd, ale jeśli Ty nie próbowałaś jej jeszcze spieszę donieść, że wszystkie lakiery NeoNail są są przebadane dermatologicznie, posiadają również certyfikaty badań dermatologicznych, które potwierdzają, że lakiery prawidłowo użytkowane są bezpieczne. Czym jest hybryda? Lakiery hybrydowe łączą w sobie właściwości soak-off oraz klasycznego lakieru do paznokci, dzięki czemu masz gwarancję trwałości, intensywnego połysku oraz pięknego, nasyconego koloru. Niezwykle prosta aplikacja pozwala na samodzielne wykonanie manicure hybrydowego w domu, uzyskując naturalny efekt, bez zadrapań i odprysków, a efektami możesz się cieszyć do 21 dni.

Kolekcja Pastel Romance to kampania, która oparta jest na haśle +10 do kobiecości. W rozumieniu NeoNail kobiecość to jedno z najbardziej złożonych, uniwersalnych pojęć. Oznacza styl, charakter, odwagę, piękno, wytrwałość, pewność siebie, radość, ale przede wszystkim prawdziwe życie, jakie prowadzi każda z nas. Kasia Sokołowska czyli twarz kolekcji i ambasadorka marki to kobieta sukcesu, która wyróżnia się profesjonalizmem, pracowitością i dążeniem do perfekcji. Dla mnie kobiecość to mądrość, dobroć, odwaga w mówieniu głośno tego, co się myśli, a przede wszystkim indywidualizm. I dokładnie takie są moje manicure - jedyne w swoim rodzaju i totalnie moje.

Wracając jednak do kolekcji Pastel Romance. Zawiera ona sześć pastelowych odcieni: First Date (fiolet), Sweet Couqette (jasny fiolet), Pretty Jealous (róż), Passion Flame (jasny róż), Mood For Love (pudrowy róż) oraz jasny koral czyli Gentle Kiss.

Pomysł na minimalistyczny manicure z wykorzystaniem pastelowych odcieni możesz zobaczyć na poniższych zdjęciach, krok po kroku!

Kolekcja Pastel Romance to 6 pastelowych odcieni, które w zamyśle producenta przywodzą zapach hiacyntów, magnolii oraz tulipanów.
Sweet Coquette
Jest lekki, wiosenny wieczór, delikatny wiatr rozwiewa Twoje włosy, a Ty rzucasz zalotne spojrzenie przystojnemu nieznajomemu. Daj się ponieść romantycznej chwili z bladym odcieniem fioletu Sweet Coquette.
Pretty Jealous
Wiosenna aura sprzyja oczarowaniu kolorami. Subtelne zauroczenie z nutką podejrzliwości? Pretty Jealous, słodki odcień różu wpadającego w fiolet, może wywołać niemałe zamieszanie.
Passion Flame
Niewinnym romansom towarzyszy płomienne i pasjonujące uczucie. Pamiętasz swoją pierwszą miłość? Passion Flame to bajkowy odcień pudrowego różu, który przywoła najpiękniejsze wspomnienia.
Mood For Love
Jesteś dziś w nastroju do miłości? Wybierz się na romantyczny spacer w towarzystwie brzoskwiniowo-różowego Mood For Love.
Gentle Kiss
Zalotne spojrzenie, nieświadomy dotyk dłoni i ulotny pocałunek. Każdej wiosny powracają pełne uroku wspomnienia pierwszego zakochania, a kolor Gentle Kiss, w delikatnym brzoskwiniowym odcieniu idealnie je odzwierciedla.
First Date
To pierwsza randka? Zakładasz najlepszą sukienkę, starannie dobierasz buty. A co z paznokciami? Niech modny manicure będzie wisienką na torcie! First Date to jasny fiolet, który obudzi wspomnienia wiosennego zauroczenia.


Który z pastelowych kolorów najbardziej Ci się podoba? My dodałyśmy do manicure małą kropeczkę złota, wiecie jak kocham brokaty!

Czytaj dalej...

0 komentarze:

Publikowanie komentarza