19 lutego 2018

Beauty Monday: Fine (wine)!

Kolor wina to mój kolor, a złoto to może być moje drugie imię. Naklejam je na swoją twarz bo bardzo lubię, ale jeśli dla Ciebie to za dużo - przymknij na to oko i skup swoją uwagę na winnej kredce do powiek.

Główną rolę w moim dzisiejszym Beauty Monday gra kredka do powiek w cudownym kolorze Fine (wine) od Marc Jacobs Beauty. Bardzo lubię wszystkie odcienie tych kredek, uważam, że są naprawdę mega trwałe i świetnej jakości! Bez doklejonych płatków złota, solo - wygląda równie świetnie. Co więcej? Rozświetliłam skórę, użyłam bazy i rozświetlacza, a na powieki... rozświetlacza.

Na policzkach mam miks różu w kolorze soczystej, czerwonej pomarańczy oraz wklepany palcem rozświetlacz w kremie. Punktowo użyłam korektora ponieważ mam ostatnio jakieś małe akcje skórne. Usta są super naturalne i jedynie podkreślone balsamem do ust. To wszystko!

Mam na sobie:
Twarz: Sensai Glowing Base, Chanel Joues Contraste 430, Givenchy Photo'Perfexion 04 Perfect Vanilla (jest genialny!), NARS Soft Matte Complete Concealer Light 1, Tom Ford rozświetlacz Scintillante, Clarins Booster Energy.
Usta: Sisley, balsam do ust w kredce Phyto Lip Twist.
Oczy: Bobbi Brown Perfectly Defined Long-Wear Brow Pencil, Saddle, Benefit Cosmetics Bad Gal masacara, Marc Jacobs kredka do powiek Fine (wine), Smashbox Spotlight Palette Pearl.

Fajnie czy nie do końca? Podobają Ci się eyelinery w takich odcieniach?

Kosmetyki użyte do makijażu pokazuję na Instagramie @agatamanosa

Czytaj dalej...

0 komentarze:

Publikowanie komentarza