16 sierpnia 2017

Chanel Chance Three Moods. Chance Eau Tendre, Chance Eau Fraiche, Chance Eau Vive.


Po co ograniczać się do jednej wersji Chance skoro można mieć trzy? Three Moods czyli Trzy Nastroje to zestaw trzech perfumowanych rozświetlających żeli, które możesz aplikować bezpośrednio na skórę i dopełniać tym samym swoją miłość do wszystkich odsłon Chance. Róż to Eau Tendre, zieleń to Eau Fraiche, a brzoskwinia to Eau Vive - możesz używać pojedynczo albo mieszać je ze sobą, masz wiele możliwości!


Eau Tendre - najbardziej słodka z całej rodziny. Grejpfrut, absolut jaśminu, pigwa, owoce, hiacynt, ambra, irys, drzewo cedrowe, białe piżmo - wszystko to składa się na kompozycję lekką, pełną czułości, zmysłową. Moje skojarzenia? Dotyk, nieśmiały jak przy pierwszych miłosnych spotkaniach. Powodujący szybsze bicie serca, poczucie bezpieczeństwa i ... niewiadomą. Zapach na pierwszą randkę? Ja już nie doświadczę takiej sytuacji, ale Ty jak najbardziej możesz i możesz czuć się w nim cudownie.

Eau Vive to energia i witalność. Kompozycja tryskająca kwiatami, które musują i orzeźwiają. Już od pierwszych sekund koncentruje się na wibrujących nutach pełnych dynamizmu, w których Możesz używać ich w dowolnych ilościach, nawet w upalne lato - to doskonała wiadomość dla tych z Was, które w taką pogodę nie rezygnują z ukochanego zapachu - Eau Vive nie przytłaczają, a wręcz orzeźwiają, dodają energii i chęci do działania. Są bardzo energetyczne, ale według mojego nosa mniej niż Eau Fraiche. Czerwona pomarańcza miesza się z grejpfrutem oraz nutami cytrusowymi, białe piżmo romansuje z jaśminem, a bazą dla całej kompozycji staje się vetiver, irys oraz drzewo cedrowe.


Eau Fraiche - dla mnie ten zapach to kwintesencja dobrego samopoczucia, element całości, która sprawia, że dzień zaczyna się pozytywnie. Cedrat, białe piżmo, ambrowa paczula, świeży wetiwer, jaśmin, hiacynt, drzewo tekowe, cedr to nuty zapachowe, które charakteryzują Chance Eau Fraiche - wybuchową mieszankę soczystych i odświeżających nut. Zapach po części tworzy osobowość - Chance Eau Fraiche pachnie radością, beztroską i młodością.

Perfumowane żele są bardzo poręczne, możesz je mieć zawsze przy sobie np. nosząc w torebce (każdy ma pojemność 5 g). Są dość trwałe i pięknie odświeżają zapach w ciągu dnia, nie są tłuste, nie kleją się. W chwili obecnej korzystam z dwóch z trzech Chance, wersję Eau Fraiche ukradła mi uzależniona od nich siostra.


Miałaś okazję poznać rodzinę Chance? Która wersja jest Twoją ulubioną?
Czytaj dalej...

0 komentarze:

Publikowanie komentarza