27 stycznia 2017

Agata Ma Nosa x Franck Provost. Wygraj zestaw kosmetyków do włosów!Dziewczyny!
Mam dla Was wspaniałą niespodziankę! Wraz z marką Franck Provost przygotowaliśmy dla Was konkurs w którym do wygrania jest aż pięć zestawów produktów przeznaczonych do pielęgnacji włosów. Co najważniejsze, to Ty wybierzesz, który zestaw najbardziej chciałabyś wypróbować!
Co musisz zrobić? Napisz w komentarzu którą linię chciałabyś otrzymać.

Do wygrania jeden z pięciu zestawów, Ty wybierasz:
Keratin Miracle - włosy delikatne i łamliwe (szampon, maska, intensywna maska wzmacniająca 10 w 1)
Revelateur de Couleur - ochrona koloru, dla włosów farbowanych (szampon, maska, fluid termoaktywny do włosów suchych, olejek nawilżający)
Oleo Supreme - suche, a specjalnie dla nich kompozycja cennych olejków: makadamia, awokado i olejku z nasion grejpfruta, intensywnie odżywia włosy (szampon, maska, odżywka, krem cc)
Volume Creator - pobudza włosy cienkie, którym brakuje gęstości, dzięki oryginalnej formule zawierającej rozmaryn i szałwię, które stymulują wzrost włosów (szampon, odżywka bez spłukiwania)
Blond Sublime - dla włosów blond lub siwych (szampon)

Na komentarze czekamy od dzisiaj (27.01.2017) do 30.01.2017 roku. Regulamin Konkursu znajdziesz tutaj, pamiętaj, że biorąc udział w zabawie akceptujesz go. Powodzenia!

WYNIKI KONKURSU!

Bardzo dziękuję dziewczyny za udział w konkursie, nagrody wędrują:
seeandsmell
MANIA blog
Monika St
Kinga Gorzela
Magdalena Makuch


Dziewczyny czekam na Wasze adresy (agataherbut@gmail.com) z raz jeszcze wybraną linią oraz pamiętajcie o numerze telefonu dla kuriera! Obserwujcie bloga, szykuje się dużo dobroci!
Czytaj dalej...

0 komentarze:

Publikowanie komentarza