30 maja 2016

Beauty Monday: Smoky czyli do znudzenia.

Zielone złoto, istnieje taki kolor? Ja znalazłam i postanowiłam dać mu szansę w opcji smoky eyes. Złoto stare złoto genialnie komponują się z ciemnymi kolorami na powiekach - dodają tajemniczości, elegancji. Smoky to zdecydowanie jeden z tych makijaży w których czuję się pewnie i na właściwym miejscu.


Bardzo lubię połączenie ciemne oko plus jasne usta - mogą być zarówno beżowe jak różowe lub zaznaczone jedynie błyszczykiem - uważam, że taki duet zawsze wychodzi na plus i zawsze się obroni. Gdybym miała dość dużo czasu mogłabym właściwie wyglądać tak codziennie albo chociaż co drugi dzień. Ostatnio bardzo spodobała mi się najbardziej znana pomadka matowa od Golden Rose w odcieniu 10, niestety ja w niej wyglądam totalnie trupio - myślę jednak, że do smoky u którejś z Was mogłaby wyglądać świetnie.


Mam na sobie:
Twarz: Urban Decay Naked Skin One & Done Hybrid Complexion Perfector, 01, MAC Cosmetics Mineralize Skinfinish, Lightscapade, Urban Decay Bronzed Beach.
Oczy: Clinique, Lid Pop w odcieniu Willow Pop oraz Vanilla Pop, Tom Ford kredka do brwi, Taupe, korektor Marc Jacobs Remedy, Rendez-vous.
Usta: Maybelline Color Sensational Mat, Nude Embrace 930.

Team smoky czy nie bardzo?
Czytaj dalej...

0 komentarze:

Publikowanie komentarza