14 lipca 2015

Geeks | Natalia.


Jestem:
Nieskończonym zbiorem marzeń, potrzeb, pomysłów, wizji i przeciwności. Zagubiona, zawsze z masą pytań w głowie. Gdy znajduję na nie odpowiedzi działam, realizuję, kreuję. Zawsze w ruchu, zmienna i kontrastowa.

Robię:
Wszystko co sprawia mi przyjemność. Szczęście jest u mnie na pierwszym miejscu, realizuję każdy pomysł, który mnie zbliża do radości. Robię dużo dla innych. Fotografuję ludzi, projektuję dla nich ubrania, opiekuję się nimi, szkolę, a prywatnie gotuję, oglądam filmy i podróżuję. Żyję w przekonaniu, że jedno życie to za mało, dlatego wyciskam z tego co mam jak najwięcej.

Inspiruje się:
Absolutnie wszystkim. Chłonę obrazy, muzykę, ludzi, akcenty, światła, zapachy, tekstury. Jestem głodna doznań, podróże zapewniają mi odpowiednią dawkę nowości i adrenaliny. Po każdej z nich wracam odmieniona, z weną, zainspirowana.

Co robić żeby Twoja pasja stała się Twoim życiem?
Intuicja i logika to nasi najwięksi sprzymierzeńcy w kierowaniu życiem. Najważniejsze to słuchać serca, nie innych ludzi. Wierzyć w siebie, ale nie ślepo. Wiedzieć kiedy skoczyć a kiedy powiedzieć 'nie, dziękuję, nie dam rady'. Nie kopiować, być oryginalnym i mieć pomysł, który sam się broni. Zdusić lenistwo i brak cierpliwości ciężką pracą. Reszta to pikuś.

Natalię znajdziesz:
na jej blogu: lostintranslation.pl oraz tumblerze
w jej butiku: charlotterouge.pl ul. Bema 65, Warszawa
na jej Instagramie oraz na Facebooku

Czytaj dalej...

6 komentarzy:

 1. Śledzę ją od jakiegoś czasu na Insta - świetna dziewczyna i piękne rzeczy robi :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Justyna, ja bardzo sie ciesze, ze miałam okazje poznać Natalię- Według mnie robi piekneeee rzeczy i jest piękna inspiracja!

   Usuń
 2. Co zrobić żeby to było takie proste...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Asia, mysle, ze jest możliwe zrobic tak, aby zmiany były proste - blokada tkwi w nas samych. Kiedy mysle o sobie sprzed kilku lat nie moge uwierzyć, ze tak marnowalam czas :(

   Usuń
 3. Rebellious lady20 lipca 2015 19:50

  <3 <3 <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Marta Podbielska20 lipca 2015 21:32

  Absolutnie kocham sie w tej bieliznie , na pewno nie tylko ja <3

  OdpowiedzUsuń