AMNMAG 03/15.


Piszę ten tekst trzeci raz. Co miesiąc wychodzi mi zbyt filozoficznie i może nawet trochę przygnębiająco. Mam nadzieję, że to miejsce nie stało się dla mnie wentylem, gdzie mogę wypuścić z siebie to, co mnie uwiera i gryzie. Wolimy przecież czytać o czymś pozytywnym, wesołym, lekkim i przyjemnym, prawda? Na przykład o parkach, które właśnie się zielenią, o tulipanach, żonkilach i hiacyntach. O Dniu Kobiet! O planowaniu urlopu i pływaniu w morzu. O plotkach, nowych butach, torebusi i nowym smaku lodów (ok, to tylko o mnie...ale ostatnio Grycan wypuścił śliwkowe). Wiesz, z jednej strony pisząc o błahostkach czuję się dobrze, ale z drugiej - czy nie pomyślisz, że nie mam nic więcej do powiedzenia? Mam wrażenie, że i Ty i ja mamy dość złych, smutnych wiadomości, które powodują strach, złe myśli i smutek. Może właśnie to jest moment, żebym podjęła decyzję o pisaniu we wstępniaku o rzeczach budujących, wesołych, powodujących uśmiech? Jak myślisz?   

- Agata HerbutCzytaj dalej...

11 komentarzy:

 1. Wiesz co, to jest myśl, żeby zapoczątkować nowy cykl - ostatnich przemyśleń, gdzie będzie można poczytać o Twoim punkcie widzenia o życiu codziennym, tym bardziej, że takie wpisy jak ten, bardzo mi się podoba. Czasami takie myśli też muszą znaleźć swoje ujście :) a AMN to nie tylko kosmetyki, ale i kulinaria i lifestyle!

  OdpowiedzUsuń
 2. Samo nadejscie wiosny jest budujace.
  Ps. Sliwkowe? Jami:-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zmiany :D
  Witaj Discus :D
  Mnie tam nie uwiera , to że czasem jest filozoficznie. Lubie takie przemyślenia u ludzi . Zatrzymanie swojej uwagi choć na moment na czymś więcej .. pisz, jak czujesz . W końcu blog słusznie powinien być jakąś formą wyrażania siebie ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Marta Podbielska3 kwietnia 2015 19:51

  Agat o ja u Ciebie tez Disqus:o Nie musi być wcale zawsze wesoło bo w zyciu bywa tez smutno, chętnie czytam i smutne i wesołe:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Marta Podbielska3 kwietnia 2015 20:06

  Aaa ale fajna okładka dopeiro zaczela mi sie ruszac<3

  OdpowiedzUsuń
 6. Marta na razie sprawdzam jak się "sprawdza" technicznie - jeśli będą z nim problemy wracam do starocia.

  OdpowiedzUsuń
 7. mami zobaczymy jak ta nowość mi się sprawdzi:)))


  Będę pisała, ale czasami zastanawiam się czy w ramach misji nie powinnam tutaj optymizmu siać!:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Weronika, a gdzie ta wiosna? Ja jej nie widze:((((
  Wyciagnelam kurtke zimowa i szalik i czape:(
  sliwkowe mniam mniam

  OdpowiedzUsuń
 9. I o to wlasnie chodzi-by z nadzieja przez okno wygladac czy juz przyszla;)

  OdpowiedzUsuń
 10. wyglądam przez okno z nadzieją!:)

  OdpowiedzUsuń