14 października 2014

Shiseido Lacquer Rouge RD 413 Sanguine.


Lubię czerwień, lekkie formuły, trwałe produkty i minimalistyczne opakowania - podsumowując: lubię Shiseido. Pomadkę w płynie, którą dzisiaj Wam pokażę ma wszystko o czym wspomniałam, dodatkowo pięknie wygląda na ustach, przed Wami Shiseido Lacquer Rouge w odcieniu RD 413 Sanguine."Perfekcyjna w każdym szczególe, piękna jak nigdy dotąd. Głęboki, świetlisty kolor dla perfekycjnego makijażu ust. Nowa pomadka w płynie Shiseido dodatkowo nawilża i wygładza wrażliwą skórę ust. Nie pozostawia uczucia lepkości, zawiera technologię zatrzymującą wodę, która zapobiega szorstkości i przesuszeniu ust."


Na moich ustach jest mocno napigmentowana, świetnie się trzyma, a czerwień jest żywa i radosna. Pomadka w płynie jest niemalże niewyczuwalna na ustach, a co za tym idzie w chwilę po aplikacji zapomnicie, że cokolwiek znajduje się na Waszych wargach. Na pierwszym zdjęciu (powyżej) możecie zobaczyć jak prezentuje się w cieniu, na kolejnym - w słońcu. Co do trwałości - nie mam żadnych zastrzeżeń - jeśli w czasie noszenia lakieru nie jem i nie piję - wytrzymuje dość długo (trzy - cztery godziny), gdy natomiast poniesie mnie szaleństwo konsumowania wszystkiego, co znajduje się w zasięgu mojej rączki - niestety znika szybciej. Nie ma to dla mnie jednak większego znaczenia ponieważ moim zdaniem wynik 3/4 godziny jest bardzo dobry i nie wymagam niczego więcej.


Wygodny aplikator, który zapobiega rozlewaniu się produktu poza kontur ust i super wydajność - dorzucę jeszcze dwie kwestie do moich pochwał. Znacie lakiery do ust Shiseido? Ja je uwielbiam!

Shiseido Lacquer Rouge RD 413 Sanguine kosztuje 115 zł w cenie regularnej/6 ml
Czytaj dalej...

14 komentarzy: