21 października 2014

Formula X na moich paznokciach.W morzu tego, co możemy znaleźć na drogeryjnych półkach znajduję jeszcze produkty, które wzbudzają we mnie zdziwienie i jest to oczywiście zdziwienie pozytywne. Znacie markę Formula x? Mój pierwszy z nią romans był zupełnie nieudany - lakier w kolorze brzoskwini, który koszmarnie smużył i doprowadzał mnie do szału - byłam wręcz zdegustowana jakością i ceną (59 złotych). Ponad tydzień temu dałam namówić się na super szybki manicure marką Formula x, nie spodziewałam się niczego nadzwyczajnego, ba nawet przeżyłam wizualizację jego odpryskiwania tego samego dnia. Minęło dokładnie siedem - nie godzin, a dni! Na moich paznokciach nie zauważyłam ani jednego odprysku! Nie wiem jak możliwe są takie czary mary, ale jestem nimi zachwycona. Siedem dni połysku, pięknego koloru i idealnych dłoni!


Naszą filozofią jest nieustająca zabawa, którą gwarantuje bezkompromisowy rezultat uzyskany dzięki dziesiątkom kolorów i efektów. Formula X to gama lakierów łącząca technologię z przyjemnością, innowację z kreatywnością. Spróbujesz i pozostaniesz wierna - jak pisze producent i okazuje się, że może stać się to prawdą.


Manicurzystka zastosowała cały system Formula X czyli Oczyszczanie (Formula X Cleanser to odtłuszczacz, który usuwa zanieczyszczenia), Przygotowanie (Baza dla lepszej przyczepności), Kolor (wybrany lakier), na koniec Połysk czyli Top Coat. Aplikacja wszystkich produktów trwała niecałe piętnaście minut, a efekt był niesamowity! Dziewczyny, na zdjęciach możecie zobaczyć mój manicure ...po siedmiu dniach - widać jedynie delikatnie starte końcówki, biorąc jednak pod uwagę, że nie zdarzył się ani jeden odprysk przy pracach, które wykonywałam w domu - jestem pod wielkim wrażeniem!

Znacie markę Formula X? Miałyście okazję już wypróbować te lakiery?
Czytaj dalej...

6 komentarzy:

 1. Wow, jestem pod ogromnym wrażeniem trwałości manicure! Tydzień to naprawdę bardzo długo. Aż sobie z ciekawości sprawdzę, gdzie robią manicure produktami tej marki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pierwsze słyszę o czymś takim ale brzmi baaardzo interesująco :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Lakier faktycznie wygląda idealnie, ale cena 59zł jednak ciągle odstrasza - wolę zainwestować w hybrydy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. wow pierwszy raz o czymś takim słyszę jednak wolę swoje hybrydy :p

  OdpowiedzUsuń
 5. 7 dni to sporo ale cena za lakier tez spora :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja chyba jednak wole ten 12 dniowy Loreal - tańszy i trzyma sie na serio 12 dni- amazing ;) ten co masz na pazurze jest cudowny w odcieniu

  OdpowiedzUsuń