5 grudnia 2012

Gejsza i Kleopatra czyli relacja z zajęć w Akademii Makijażu.

Obiecywałam Wam, że raz na jakiś czas będę zdawała relację z zajęć w których uczestniczyłam w mojej szkole (Akademia Makijażu Mokotowska58 w Warszawie). Nie zawsze mam ze sobą aparat, ale w tą niedzielę było inaczej - przedstawiam Wam fotorelację z zajeć z charakteryzacji, gdzie tematem przewodnim była Gejsza oraz Kelopatra.

Pierwszą charakteryzcją była Gejsza - wiedziałyście, że pierwszymi gejszami byli mężczyźni? Nasza wykładowczyni pani Marzena Górak (to ta blondynka na zdjęciach) zaprosiła azjatkę, którą ucharakteryzowała w ekspresowym tempie. Naszym zadaniem było odwzorować make up na swoich modelkach.Po Gejszy przyszła pora na Kleopatrę i dużo śmiechu - o 10 tonów za ciemny podkład na twarzy modelki może doprowadzić całą grupę do euforii. Nigdy wcześniej nie zwracałam uwagi na makijaż Kleopatry - zawsze na pierwszym miejscu były przede wszystkim mocne brwi i kreski - Kleopatra natomiast używała także kolorów - niebieskości i zieleni na powieki. Na zdjęciach możecie zobaczyć makijaże, które wykonały dziewczyny z mojej grupy.

A niebawem czeka nas barok!
Czytaj dalej...

15 komentarzy:

 1. Widzę, że program taki sam jak w Beauty Art :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zależy gdzie :) w Trójmieście z niecierpliwością czekam na zajęcia z charakteryzacji a zaczynałyśmy z Agatą w tym samym czasie.

   Świetne prace i super zabawa. Czasem żałuję, że nie zdecydowałam się jednak na szkołę w Warszawie...

   Usuń
 2. Wyobrażam sobie te ryki po kątach :D:D
  Ale efekty pracy niezłe , niezłe :D

  OdpowiedzUsuń
 3. boska zabawa :) a z kleopatry solara jak sie patrzy!

  OdpowiedzUsuń
 4. Gejsza super :) Bardzo jestem ciekawa jak będzie wyglądała barokowa charakteryzacja.

  OdpowiedzUsuń
 5. rzeczywiście świetna zabawa to być musiała;) też bym tak chciała, ale obawiam się, że jedynym osobnikiem, który zechce mi pozować, jest synek;) Agatko, zapraszam też do mnie na blog;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wg mnie gejsza bardziej przypomina mima ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. oo takie warsztaty to musi byc fajna zabawa :))

  OdpowiedzUsuń
 8. Charakteryzacja to jest coś niesamowitego :) Zawsze fascynowało mnie to, jak ludzka twarz może się zmienić za pomocą makijażu :)

  OdpowiedzUsuń