9 stycznia 2012

Karol pomaga koniom - Ty też możesz! :)

Pamiętacie Karola, którego przedstawiałam Wam kilka tygodni temu? Jakiś czas temu postanowił pomóc koniom i wraz ze swoją wspaniałą opiekunką stworzyli przepiękny kalendarz - każdy miesiąc to inna podróż królika: Anglia, Helsinki, polskie morze! Jeśli los zwierząt nie jest Wam obcy i dysponujecie funduszami - zachęcam gorąco do zakupu kalendarza! Więcej informacji znajdziecie na karolowym profilu na facebooku .

Info zaczerpnięte z profilu Karola:
Słynny podróżnik Karol The Rabbit postanowił zrobić coś dobrego i wydał kalendarz ścienny na 2012. Żeby zostać szczęśliwym posiadaczem tego kalendarza należy znaleźć 10 minut czasu i przelać pieniądze na podane poniżej konto Fundacji Viva! Pieniądze wesprą konie uratowane od śmierci głodowej podczas majowej interwencji w Cholewach. Minimalna kwota za kalendarz została ustalona na 45 zł. Kalendarzy jest w sumie 50. Jak łatwo policzyć, Karol chce zebrać dla koni uratowanych z Cholew minimum 2250 zł.
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16/42a, 03-772 Warszawa
Numer konta:
11 1370 1109 0000 1706 4838 7308
tytuł przelewu: "konie z Cholew - kalendarz"
Żeby otrzymać kalendarz prosimy o przesłanie potwierdzenia przelewu na email: karol.the.rabbit@gmail.com wraz z adresem, na który ma być wysłany kalendarz. Bardzo dziękujemy za pomoc!! Każda przysłowiowa złotówka jest tym koniom bardzo potrzebna!
Czytaj dalej...

2 komentarze:

  1. Fajnie, że wspominasz o charytatywnych aspektach :)

    A ja Ciebie do siebie także zapraszam na nowy blog, http://kabeblog.blox.pl

    Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Karol jest niesamowity! Patrzę na te kartki z kalendarza i mam banana na buzi :)

    OdpowiedzUsuń