29 października 2011

p2 - Professional Eye - liner pen czyli wielkie rozczarowanie.

Dzisiejszy post będzie 'ku przestrodze' - niewiele jest kosmetyków o których mogę powiedzieć, że jedyne miejsce w jakim powinny się znaleźć to śmietnik - eye - liner niemieckiej marki p2 jest właśnie tym kosmetykiem. Jestem nim dogłębnie rozczarowana ponieważ wiązałam z nim duże nadzieje - zawsze uważałam, że eye - linery w pisaku bardzo dobrze spełniają swoją rolę i tworzą kreskę doskonałą.


Proste, eleganckie opakowanie w kolorze czarnym, na pierwszy rzut oka - fajna końcówka, odcień głębokiej czerni - to najważniejsze cechy dobrego eye - linera. Co więc dyskwalifikuje produkt tej marki?


Na zdjęciu widzicie, że odcień głębokiej czerni to raczej żart, dodatkowo końcówka jest bardzo twarda i po prostu drapie - myślę, że może nawet skaleczyć delikatną skórę wokół oka. Kreskę wykonuje się bardzo, bardzo trudno - przede wszystkim przez twardość i nawet nie minimalną giętkość, sprężystość. Reklamowany i nazwany jako 'profesjonalny' zupełnie nie nadaje się do makijażu - żadnego, o profesjonalnym nie wspominając. Nie polecam Wam zatem tego produktu, nawet jesli miałybyście zaplacić za niego dwa grosze - w Niemczech kosztuje około 3 euro (jeśli dobrze pamiętam) i uważam, że to najgorzej wydane przeze mnie pieniądze w ostatnim czasie.

Czy jest jakiś kosmetyk, który aż tak bardzo Was zawiódł?
Czytaj dalej...

11 komentarzy:

 1. osobiście bałabym się, że zrobię sobie nim krzywdę :/

  OdpowiedzUsuń
 2. No czasami tak jest, że trafi się bubel... Ja tak miałam z eyelienerem w pisaku z ELF'a. Był po prostu ''suchy'', mimo dobrej daty ważności i blistra.

  OdpowiedzUsuń
 3. linery w pisaku są bardzo zdradliwe ... taka prawda - to jak rysują po ręce linię trzeba podzielić przez dwa, albo przez trzy na dobrze rozwartym cieniu :)

  OdpowiedzUsuń
 4. nie lubię eyelinerów w pisaku...

  OdpowiedzUsuń
 5. ja też nie lubię pisaków, ani nawet płynnych ale z pisakową końcówką :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Też strasznie się zawiodłam na eyelinerów w pisaku, niedawno kupiłam eyeliner żelowy i będę mu wierna, bo sprawdza się świetnie;D
  Zapraszam do mnie:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja bardzo lubie eyeliner w pisaku od lioele

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie przepadam za pisakami, wolę taki z pędzelkiem:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Oj, nie lubię twardych końcówek linera.

  OdpowiedzUsuń
 10. ja też nie lubię w pisaku, nie działają dobrze jak te co mają pędzelek

  OdpowiedzUsuń
 11. Też się kiedyś mocno zawiodłam na eyelinerze w pisaku i od tego czasu bałam się kupować jakiekolwiek eyelinery. Na szczęście już się przemogłam i używam tych w pędzelku i żelowego :)

  OdpowiedzUsuń