9 października 2011

Lektura na niedzielę -1.

Od dzisiaj, w każdą niedzielę będę starała się przedstawić Wam kilka najlepszych - moim zdaniem artykułów, które znalazłam w sieci: na blogach, portalach, gazetach. Wybiorę też blog, który stał się dla mnie odkryciem tygodnia i chciałabym, abyście także go zobaczyły - może również zaczerpniecie z niego tyle inspiracji ile ja? W przyszłym tygodniu obiecuję przygotować post wcześniej niż o 23!

Dzięki Cupcakes and Cashmere moja miłość do lakierów dotarła do momentu w którym w nocy śni mi się kolor na jaki chciałabym następnego nia pomalować swoje paznokcie, a wszystko zaczęło się od tego posta i zdjęć . Brokat, brokat i jeszcze raz brokat - uwielbiam!

Jessica Rose i jej Star Violet to modowo - kosmetyczny blog z pięknymi zdjęciami, ogląda się i czyta bardzo przyjemnie i lekko. Mnóstwo swatchy i kuszenia!

Jeden z najpiękniejszych makijaży jakie ostatnio widziałam - zjawiskowy! Killer Colours to mój ulubiony blog, a makijaże Violi oglądam z zapartym tchem.

Odkrycie tygodnia to blog, który mogłabym oglądać i czytać godzinami i jestem pewna, że mi się nie znudzi - patrzę na życie Miss James i jej rodziny i zastanawiam się skąd oni się wzięli na tym świecie :) Wielka miłość, trójka dzieci, pasja i radość - jestem pod ogromnym wrażeniem. Zajrzyjcie koniecznie do Bleubird - mnie zainspirowali do kilku zmian w swoim życiu.
Czytaj dalej...

7 komentarzy:

 1. zabieram sie lukniecia na blogi :) zapraszam

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajny spis ciekawych notek :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Naprawdę piękny ten makijaż a dziewczyna podobna bo Anne Hathaway :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super cykl się zapowiada, myślę, że kilka z tych blogów będę śledzić na bieżąco :)

  OdpowiedzUsuń
 5. fajny pomysł - zabieram się za przeglądanie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. no to i ja poczytam i pooglądam :D

  OdpowiedzUsuń