Regulamin konkursu AMN i Phenome.

Regulamin

1. Konkurs, o którym mowa w niniejszym regulaminie (zwany dalej „Konkursem”) jest skierowany do podmiotów: osoby fizyczne, będące konsumentami w rozumieniu art. 22 ustawy kodeks cywilny (Dz. U. z 1964 r. Nr 16 poz. 93 z późn. zm.), przebywające na terenie Rzeczpospolitej Polskiej (zwanych dalej „Uczestnikami”).
2. Organizatorami Konkursu jest blog agatamanosa.pl oraz marka Phenome.
3. Fundatorem nagród w konkursie jest marka Phenome.
4. Przed wzięciem udziału w Konkursie każdy Uczestnik powinien zapoznać się z Regulaminem. Udział w Konkursie będzie równoznaczny z akceptacją Regulaminu.
5. Regulamin Konkursu jest dostępny na stronie agatamanosa.pl
6. Konkurs odbywa się na terenie Rzeczpospolitej Polskiej na blogu agatamanosa.pl Konkurs skierowany jest do osób fizycznych, które w dniu jego rozpoczęcia ukończyły 18 lat, posiadają pełną zdolność do czynności prawnych, zamieszkują na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
7. Zadanie Konkursowe polega na odpowiedzi na zgłoszeniu się pod postem konkursowym oraz wspólnym testowaniu Kremu do twarzy Luminous.
8. Konkurs trwa od 01.07.2018 do 10.07.2018. do godz. 23:59.
9. Nagrodami w konkursie jest 5 kremów do twarzy marki Phenome.
10. Spośród wszystkich komentarzy Autor Bloga oraz przedstawiciel marki wybierze 5 odpowiedzi.
11. Nagrody w Konkursie nie podlegają wymianie na inne nagrody oraz na ekwiwalent.
12. Nagrody zostaną przesłane zwycięzcom za pośrednictwem firmy kurierskiej/poczty na adres i dane wskazane w treści wiadomości maksymalnie 7 dni po ogłoszeniu wyników.
13. Wyniki zostaną ogłoszone w poście konkursowym w ciągu trzech dni od zakończenia konkursu.
14. Biorąc udział w konkursie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych (potrzebne do wysyłki nagrody). Twoje dane zostaną usunięte w przeciągu trzech miesięcy od zakończenia konkursu. Biorąc udział w konkursie zgadzasz się na przesłanie swojej opinii odnośnie kremu i opublikowanie jej na blogu www.agatamanosa.pl Opinia zostanie podpisana Twoim imieniem. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom niż Phenome (Natural Element Sp. z o.o.), niezbędne są jedynie do wysyłki nagrody.
Czytaj dalej...

0 komentarze:

Prześlij komentarz