29 maja 2019

Manicure hybrydowy: NeoNail Hard Base Vitamins.

Pora na majowe nowości od NeoNail! Po pierwsze, nowa baza Hard Base Vitamins to dobrze Wam znana klasyczna baza hybrydowa, która została wzbogacona o witaminy i składniki wzmacniające płytkę paznokcia. Co się kryje w nowej odsłonie? Między innymi keratyna posiadająca właściwości poprawiające twardość paznokcia, estry masła shea regenerujące i wyrównujące płytkę. Oprócz tego proteiny jedwabiu, które znane są z właściwości wygładzających, a także kompleks witamin A, E i C posiadający właściwości utleniające oraz wzmacniające płytkę.

Konsystencja bazy jest gęstsza niż Hard Base, ale rzadsza od baz budujących. Prosta w użyciu i wygodna w aplikacji oznacza dodatkowe właściwości i przy jednoczesnej wysokiej trwałości. A to dopiero początek nowej serii pielęgnacyjnej NeoNail, wkrótce kolejne produkty, na które czekam z niecierpliwością!


Oprócz bazy, w ofercie możecie znaleźć dwa nowe holograficzne pyłki, które są gwiazdą mojego manicure! Pyłek 3D Holo Effect jest idealny zarówno dla osób zaczynających przygodę z lakierami hybrydowymi jak i tych bardziej doświadczonych - możesz tworzyć nieskończoną ilość stylizacji! Produkt tworzy na paznokciach trójwymiarowy, holograficzny efekt, zobacz na zdjęcia mojej propozycji. Użyłam dwóch pyłków, mienią się przepięknie i co najważniejsze - nimi również możesz uzyskać minimalistyczny efekt, który tak bardzo kocham. Pyłki wyglądają jak nieregularne, mieniące się plamki koloru.


Pyłek to drobny, metaliczny puder mieniący się wszystkimi kolorami tęczy. Jego nowe odcienie to idealna propozycja na nadchodzące lato: fiolet z drobinkami oraz mieniące się złoto. Są piękne!


Podoba Ci się mój holograficzny minimalizm? Na Instagramie pokazuję go na żywo, znajdziesz mnie tutaj: @agatamanosa

Czytaj dalej...

0 komentarze:

Publikowanie komentarza