15 grudnia 2018

Prezenty na ostatnią chwilę z TK Maxx.

W tym roku przygotowałam dla Was najbardziej obszerny, kobiecy prezentownik w historii bloga! Znajdziesz w nim propozycje prezentów dla każdego, od kosmetyków poprzez stylowe artykuły dla domu, zabawki, smakołyki, ubrania, a kończąc na dodatkach i butach.

Wszystko, co najlepsze i inspirujące możesz znaleźć w sklepach TK Maxx (tutaj znajdziesz adresy sklepów) mając pewność, że jest dobrej jakości i w bardzo dobrych cenach. Ogromny wybór produktów na prezent znanych marek i projektantów w cenach do 60% niższych od regularnych cen sprzedaży na świecie i w Polsce. W tym roku kilka prezentów, które widzisz w prezentowniku trafi do moich bliskich - przede wszystkim piękne, ozdobne mydła, zabawki dla małych dzieci (drewniane!). Nie mogłam oprzeć się działowi spożywczemu - kolorowe, włoskie makarony, kawy, herbaty, przyprawy i to, co kocham, czyli słodycze.

Właściwie wszystko, czego potrzebujesz do przygotowania świątecznych upominków dla swoich bliskich znajdziesz w jednym miejscu. W sklepach TK Maxx możesz liczyć na świetne okazje, ale musisz pamiętać, że znikają bardzo szybko! Co prawda na ich miejsce pojawiają się inne, równie atrakcyjne produkty, ale nie ma sensu odkładać zakupu bo podobna okazja może się nie powtórzyć.

Jeśli nie jesteś pewna/y w którą prezentową stronę się udać, zawsze możesz zdecydować się zakup ważnej bezterminowo karty upominkowej o określonej wartości, to również świetny pomysł na prezent! Ja doskonale wiedziałabym jak z niego skorzystać!

W tym roku TK Maxx przygotował fajny konkurs pod hasłem Niezwykły Worek na Prezenty. Na czym on polega? Klienci, którzy wykażą się spostrzegawczością i jako pierwsi odnajdą ukryte w TK Maxx Niezwykłe Worki (w biało-czerwone paski) będą mogli cieszyć się oryginalnymi upominkami przez kolejnych 12 miesięcy.

To nie koniec! Poniżej przygotowałam dla Ciebie zdjęcia produktów, które znalazłam w TK Max, a które doskonale sprawdzą się jako upominek dla najbliższych!


Jak wygląda sytuacja u Ciebie? Wszystkie prezenty już gotowe?

Czytaj dalej...

0 komentarze:

Publikowanie komentarza