8 kwietnia 2018

Konkurs! Agata Ma Nosa ma osiem lat!

Wiem, że zawsze się tak mówi, ale ja naprawdę nie wiem, kiedy to minęło! Przez osiem lat moja pasja stała się moją pracą, a moja praca pasją. Mam wielkie szczęście, że mogę robić to, co kocham i poznawać super ludzi takich jak Ty! Dziękuję za każde odwiedziny, komentarz, wiadomość, spotkanie, rozmowę, wsparcie.

Chciałabym, aby urodziny bloga były również okazją do sprawienia przyjemności Wam! Co może być fajniejszego niż kosmetyki? Wielka torba kosmetyków! W torbie Sephora znajdziesz mnóstwo kosmetyków do makijażu i pielęgnacji marek dostępnych w Sephora (UD, MUFE, Kat von D, Givenchy, Sephora i wiele, wiele innych!)

Co musisz zrobić? Daj znać w komentarzu co jeszcze chciałabyś znaleźć w torbie? Może Twoje życzenie się spełni! Konkurs trwa od dzisiaj 8.04.2018 do 16.04. 2018. Regulamin jest dostępny tutaj, wyników szukaj w tym poście! Powodzenia, trzymam mocno kciuki!

To nie wszystko! Równocześnie na Instagramie czeka na Ciebie kolejny konkurs, tym razem sama możesz wybrać nagrodę! Wpadaj na @AGATAMANOSADziewczyny, wybór jednej osoby przerósł moje wszystko! To właściwie niemożliwe bo chciałabym nagrodzić Was wszystkie i podziękować Wam osobiście za to, że jesteście ze mną ot tak dawna! Tym razem torba wędruje do kasiaj85, a ja szykuję kolejną! I obiecuję, że będzie więcej konkursów i więcej fajnych nagród do wygrania tak, aby każda z Was mogła cieszyć się niespodzianką!:)
Czytaj dalej...

0 komentarze:

Publikowanie komentarza