7 lutego 2018

Jakie paznokcie będą modne w 2018?

Kilka dni temu dodałam posta o makijażowych trendach w 2018 roku, dzisiaj nadeszła pora na paznokcie! Ponieważ uwielbiam manicure i paznokcie - czekałam na nie od dawna. Trendy trendami, ale oczywiście najważniejsze jest to w jakich kolorach Ty czujesz się dobrze i w jakim stylu. Mój paznokciowy styl możesz podglądać na Instagramie , a poniżej podsuwam najlepsze inspiracje 2018 roku!

Wzory.

Kocham wzory! Nareszcie modne będą te minimalistyczne, stworzone jakby od niechcenia, bardziej artystyczne. Problem z nimi jest taki, że muszą pasować do osobowości, a może to jest zaletą właśnie?

Czerwień lub... nic.

Tak, tak! Albo seksownie, zadziornie i intrygująco albo totalnie naturalnie i saute. W grę oczywiście wchodzą wszystkie odcienie czerwieni oraz odżywki do paznokci, lekko rozbielone nude, beże, jasne, niemal przezroczyste róże.

Glitter, cekiny.

Tutaj podobna sytuacja jak powyżej - możesz zrobić manicure na bogato albo pozostać przy lekkim obsypaniu płytki błyszczącym pyłkiem. Podoba mi się każda opcja jednak biorąc pod uwagę długość moich paznokci i ich kształt myślę, że najszybciej odnajdę się w nieregularnych kształtach zdobień lub obsypaniu paznokci brokatem (plus całej siebie;)).

Jeśli chodzi o mnie - na pewno powrócę do jednego koloru i będą to na pewno róże, ale pójdę bardziej w stronę tych lekko przybrudzonych. Nie zdradzę oczywiście brokatu więc i on będzie się u mnie pojawiał. Będą minimalistyczne wzorki, kropki, kreski i plamki.


W jakim manicure czujesz się najlepiej?
Czytaj dalej...

0 komentarze:

Publikowanie komentarza