4 stycznia 2018

Tom Ford Beauty Lips & Girls. 50 nowych szminek Toma Forda.

Usta! Do pięćdziesięciu chłopaków Toma Forda dołączyły nareszcie dziewczyny! Tom Ford Beauty w kolekcji Boys & Girls przedstawia pomadki, których nazwy były inspirowane osobami, które coś znaczyły w jego życiu i są dla niego ważne. W 2015 roku pokazywałam pomadki Boys, możesz przypomnieć je sobie lub poznać tutaj: Tom Ford Lips & Boys. 50 szminek Toma Forda. Dzisiaj nadeszła pora na dziewczyny!


Piękne, minimalistyczne opakowania pomadek zmieszczą się w najmniejszej torebce - biel i złoto to naprawdę zachwycające połączenie. Wielkość szminek to 2 g, z powodzeniem zabierzesz ją wszędzie. Spośród 50 odcieni możesz wybrać coś totalnie naturalnego lub zupełnie niespotykanego. Mamy perłę, granat, głęboką czerwień, brązy, nude. W mojej kolekcji znalazły się cztery wersje kolorystyczne, których swatche możesz obejrzeć poniżej.Bardzo komfortowe, łatwe w aplikacji i przyjemnie nawilżające. Nie przesuszają ust, nie rozpływają się poza kontur - możesz nakładać je bez pędzelka, są dobrze wyprofilowane. Jeśli chodzi o trwałość - wszystko zależy od Ciebie, u mnie wytrzymują dość długo, ale podczas jedzenia czy picia mogą się delikatnie ścierać. Mi to zupełnie nie przeszkadza, jest to normalna pomadka, która ma przy okazji nawilżać i odżywiać - nie tworzy skorupki na wargach, nie jest totalnie matowa.
I najważniejsze, odcienie!
Poniżej możesz zobaczyć od lewej: Alexis, Naomi, Ellie, Lily.Swatche od lewej: Naomi, Alexis, Ellie i perłowa, mało widoczna Lily:


Moją faworytką jest Alexis, jakżeby inaczej? Na drugim miejscu pięknie nasycona, ciemnoczerwona Naomi. I to właśnie Alexis noszę na ustach najczęściej, a poniżej na ustach. Efekt, jaki tworzy na ustach kojarzy mi się z lekko nadgryzioną czereśnią, maliną.Pomadki Tom Ford Beauty dostępne są na wyłączność w perfumerii Douglas.
Czytaj dalej...

0 komentarze:

Publikowanie komentarza