20 lipca 2017

Sisley Sisleÿa L’Intégral Anti-Age Eye and Lip Contour Cream.


W 2000 roku Dział Badawczy Sisley stworzył krem Sisleÿa Crème Contour Des Yeux et des Lèvres, wyjątkowa skuteczność, konsystencja i zapach uczyniły z kremu międzynarodowy bestseller marki Sisley od 17 lat. W 2016 roku marka prezentuje nową pielęgnację przeciwstarzeniową – Sisleÿa l’Intégral Anti-Age, rok później Sisley wzbogaca Sisleÿa Eye and Lip Contour Cream o przełomową technologię przeciwstarzeniową zastosowaną w kremie Sisleÿa L’Intégral Anti-Âge, tworząc Sisleÿa L’Intégral Anti-Age Eye and Lip Contour Cream.


W czym tkwi tajemnica? W nowej formule, która przynosi odpowiedź na największe wyzwanie związane z okolicą oczu, jakim są zmarszczki i brak jędrności, a także cienie i opuchnięcia pod oczami - u mnie zauważalna są w tej chwili dwa ostatnie. Krem ma za zadanie również redukować zmarszczki i drobne linie mimiczne powstałe na skutek odwodnienia skóry konturu ust, zmniejszając widoczność tych niekorzystnych śladów czasu.


Do Sisleÿa l’Intégral Anti-Age Eye and Lip Contour Cream dodano trzy nowe składniki aktywne, są to między innymi ekstrakt z Albicji Jedwabistej (usprawnia optymalne wytwarzanie energii w mitochondriach), ekstrakt z Lindery (synchronizator biorytmów skóry) oraz Kompleks Protein Sojowych i Protein z Drożdży (ochrona telomerów). Wszystkie te składniki sprzyjają prawidłowemu cyklowi życia komórek, co wpływa na poprawę jędrności skóry, wygładzenie drobnych linii i zmniejszenie widoczności zmarszczek w okolicach oczu i ust.


Dzisiaj mija miesiąc od chwili, gdy zaczęłam go używać. Jakie są pierwsze efekty? Przede wszystkim spojrzenie wygląda na wyraźnie odświeżone i odmłodzone, cienie są mniej widoczne, a skóra nawodniona i jakby bardziej wypełniona. Jeśli chodzi o zmarszczki - moje są jeszcze dość małe więc nie jestem w stanie stwierdzić czy się spłyciły. Myślę, że bardziej spektakularnych efektów można oczekiwać po skórze dojrzałej - u mnie krem w tej sferze działa zapobiegawczo i na przyszłość. Chciałabym jeszcze zwrócić uwagę na konsystencję ponieważ jest naprawdę wyjątkowa - jednocześnie delikatna oraz bogata, szybko wchłaniająca się, nietłusta, ale wyczuwalna. Krem pozostawia aksamitne wykończenie i cudowne poczucie komfortu. Jest bardzo wydajny i myślę, że słoiczek z powodzeniem wystarczy na trzy miesiące codziennego, wieczornego użytkowania. Warto też pamiętać o masażu - poniżej możesz zobaczyć masaż krok po kroku, który proponuje Sisley.


Technika masażu:
1. Wykonaj ruch wygładzenia skóry pod oczami, następnie powyżej brwi i powieki od wewnętrznego do zewnętrznego kącika.
2. Lekko uciskaj skórę okolicy oczu od wewnątrz na zewnątrz aby wzmocnić mikrokrążenie. 3. Wykonaj ruch zygzakowy między brwiami i pod oczami.
4. Wykonaj ruch tam i z powrotem w zewnętrznym kąciku oka wygładzając kurze łapki.
Ten sam ruch powtórz nad ustami i między brwiami.Do kremu przeciwstarzeniowego Sisleÿa l’Intégral Anti-Age Eye and Lip Contour Cream dołączony jest przyrząd do masażu z chłodną i obrotową końcówką, która obkurcza naczynia krwionośne, wygładza i modeluje kontur oka przed aplikacją pielęgnacji. W sprzedaży pojawi się we wrześniu, tuż po wakacjach.
Czytaj dalej...

0 komentarze:

Publikowanie komentarza