25 lipca 2017

Charlotte Tilbury Luxury Palette Golden Goddess, The Dolce Vita.


O kosmetykach Charlotte Tilbury marzyłam od dawna, bardzo chciałam wypróbować zarówno pielęgnację jak i makijaż. Po jednych z warsztatów makijażowych w których brałam udział miałam możliwość wypróbowania cieni i przepadłam. Poprosiłam znajomą o zakup dwóch paletek cieni do powiek Luxury Palette w bardzo bezpiecznych odcieniach czyli The Dolce Vita oraz The Golden Goddess. To właśnie było zamówienie, którego naprawdę nie mogłam się doczekać!


The Dolce Vita to paleta w której górnym rogu możesz zobaczyć czekoladowy brąz, The Golden Goddess natomiast jest równie piękna i uwielbiam kawowy kolor cienia w dolnym rogu. Cudownie wyglądają zmieszane ze sobą, a także solo - w każdej konfiguracji tak naprawdę można odnaleźć w nich głęboki kolor i cieszyć się totalnie genialnymi konsystencjami.


Kolej na swatche, po lewej The Dolce Vita, po prawej The Golden Goddess.


Wspominałam wyżej o konsystencji - jest naprawdę świetna tak samo jak pigmentacja. Naprawdę uważam, że warto się im bliżej przyjrzeć, jeśli mieszkasz za granicą i masz dostęp do Charlotte Tilbury na żywo koniecznie sprawdź je!


Najbardziej zadowolona jestem z ich aplikacji oraz konsystencji, nie mogę mieć zastrzeżeń do pigmentacji oraz trwałości - krótko mówiąc jakość jest na naprawdę wysokim poziomie i uważam, że w przypadku cienie nie żałowałabym wydanych na nie pieniędzy. Nie wiem natomiast jak inne produkty Charlotte, może miałaś okazję testować na przykład rozświetlacze, bronzery albo pomadki? Kusi mnie jeszcze parę produktów z oferty, ale nie mam pojęcia na jaki kolejny się skusić!


Więcej makijaży z wykorzystaniem palet Charlotte Tilbury znajdziesz na moim Instagramie tutaj oraz tutaj.
Czytaj dalej...

0 komentarze:

Publikowanie komentarza