19 lipca 2017

Chanel Makijaż FW 2017/18 Haute Couture.


Chanel przyzwyczaił nas do makijaży, które na długo zapadają w pamięci. Dzieje się tak nawet z tymi, które na pozór wydają się totalnie proste do wykonania i nie wymagają żadnych umiejętności. Uwielbiam przekonywać się ( i właściwie za każdym razem tak jest!) że ich wykonanie wymaga wyobraźni, kreatywności i umiejętności właśnie. Tegoroczny makijaż na pokaz Haute Couture jesień/zima to majstersztyk.
Marzę, aby ktoś wykonał na mnie taki makijaż. Dla mnie jest połączeniem wszystkich trzech cech o których pisałam powyżej, a nawet dołożyłabym jeszcze jedną - pracowitość. Makijażysta, który tworzy takie looki jest wizjonerem. Najbardziej na moją wyobraźnię działa czerwona plama koloru w kąciku oka - nadaje całości głębi oraz powoduje, że make up jest niespotykany.
Modelki mają na sobie:
Twarz: Les Beiges Healthy Glow Foundation, La Palette Essentielle Travel Diary (2017 Fall/Winter Collection), Les Beiges Healthy Glow Powder.
Oczy: Stylo Sourcils Waterproof Travel Diary (2017 Fall/Winter Collection), Le Gel Sourcils (2017 Eyes Collection), cienie z 2017 Eyes Collection: Ombre Premiere - Blue Jean N°16, Ombre Premiere- Verde N°18, Ombre Premiere- Poudre d'Or N°34, Ombre Premiere- Désert Rouge N°36, Ombre Premiere - Scintillance N°804, Le Volume de Chanel Noir N°10, Stylo Yeux Waterproof Noir Intense N°88.
Usta: Rouge Coco Daylight N°474* Travel Diary (2017 Fall/Winter Collection).
Paznokcie: La Base, Le Vernis Longue Tenue Ballerina N°167, Le Gel Coat.


Jestem bardzo ciekawa Twojego zdania na temat takich makijaży?
Czytaj dalej...

0 komentarze:

Prześlij komentarz