14 maja 2017

Chanel Cruise 2017/18: Makijaż.


All about eyes! Makijaż z pokazu Chanel Cruise 2017/2018 to przede wszystkim przepięknie podkreślone spojrzenie, uwodzicielskie i zmysłowe. Od zawsze wiedziałam, że czarna kredka na linii wodnej jest intrygująca, w liceum korzystałam z niej wychodząc na szkolną dyskotekę. Najbardziej lubiłam oglądać ją po kilku godzinach, gdy stawała się lekko rozmazana, poprzecierana i tak bardzo grungowa. U Chanel mamy wersję elegancką, stonowaną, ale nie pozbawioną odrobiny szaleństwa - wyciągnięcie jej tak daleko powoduje, że całość jest kocia i seksowna.

Niewątpliwie ważne jest również cera - naturalna, lekko rozświetlona, wygląda na muśniętą słońcem. Wszystko ze sobą współgra, uzupełnia się - makijaż, fryzura, strój. Zwróć uwagę, że długość i kształt kresek jest dostosowana do oka modelek, tak naprawdę każda jest inna, każda wyjątkowa.


Na twarzach modelek:
Skóra:
Le Teint Les Beiges - Teint Belle Mine Naturelle, Eclat Lumiere, Correcteur Perfection, Les Joues Les Beiges Podre Belle Mine Ensoleillee (2017).
Oczy:
Les Sourcils Le Gel Sourcils (2017), Les Yeux Ombre Premiere Noir Satin N°26 (Collection Yeux 2017), Ombre Premiera Sable N°28 (Collection Yeux 2017), Stylo Yeux Waterproof Noir Intense N°88, Ligne Graphique de Chanel Noir-Noir N°10, Le Volume de Chanel Noir N°10.
Usta:
Les Lèvres Rouge Coco Michèle N°468 (2017).
Paznokcie:
Les Ongles La Base, Le Vernis Longue Tenue Blanc White N°548, Le Gel Coat.


Podoba Ci się makijaż stworzony przez Chanel? Przeniosłabyś go na siebie?
Czytaj dalej...

0 komentarze:

Publikowanie komentarza