5 maja 2017

6 lat bloga i 6 najbardziej popularnych postów!

Wczoraj pokazałam moje ulubione makijaże, które stworzyłam przez lata prowadzenia bloga, dzisiaj postanowiłam podzielić się najbardziej popularnymi postami - od początku istnienia bloga! Jest ich sześć, bo w końcu sześciolecie świętuję! Nie byłam zaskoczona, gdy zajrzałam w statystyki. Szczerze? Bardzo się cieszę, że to właśnie te posty najchętniej czytałyście - dla mnie są mega ważne i istotne.


Po pierwsze, Raw Beauty! Czyli mój projekt zdjęć wykonanych od razu po przebudzeniu, zrobiłam go dwukrotnie, ale lada chwila zrobimy go razem, po raz trzeci. I mam nadzieję, że przyłączysz się!
Post: Raw Beauty.

Po drugie, O dyktaturze bycia super - dla mnie osobisty i ważny tekst w którym poruszałam to wszystko z czym każda z nas mierzy się codziennie. Okazało się, że większość z nas ma serdecznie dość tej dyktatury!
Post: O dyktaturze bycia super.

Trzecim najbardziej popularnym postem był ten o brzydkich ciałach. Przyznałam w nim, że moje ciało nie jest idealne, że bardzo długo zajęła mi akceptacja samej siebie i niestety nadal miewam dni, gdy wszystko, co wypracowałam mogę wrzucić do śmietnika.
Post: Brzydkie ciała chodzą do kościoła.

Czwóreczka to nic innego jak Wasze Raw Beauty! Piękne, naturalne kobiety, które odważyły się wysłać mi zdjęcia totalnie saute. Genialny post!
Post: Wasze Raw Beauty.

Piątym postem jest post w którym przedstawiam Aldonę - jedną z moich bohaterek projektu Geeks. Aldona jest właścicielką marki Pehnome i bardzo, bardzo inspirującą kobietą (jak wszystkie bohaterki!).
Post: Geeks | Aldona.

I na koniec tekst, który bardzo trudno mi przyszedł. Bo z założenia to blog urodowy, a w sytuacji naszego państwa urody brak. Niemniej jednak jest, napisałam go i cieszył się bardzo, bardzo dużą popularnością. Dzisiaj przeczytałam go raz jeszcze, był pełen emocji i w tej kwestii nadal tak jest. Nie zmieniłam się ani ja ani to, co mam w głowie.
Post: Polska to nie jest kraj na moje nerwy.

To właśnie mój i Wasz top 6, a teraz najważniejsze pytanie:
O czym chciałabyś częściej czytać na blogu? Czego więcej oglądać? Jest coś, co mogłabym ulepszyć, zmienić?
Czytaj dalej...

0 komentarze:

Publikowanie komentarza