18 kwietnia 2017

Geeks | Ola


Jestem:
Jak to mówi moja mam „Jestem czołgiem codziennie rano wyruszającym na wojnę”. :) Mam silny charakter i mocne zdanie, za wszelką cenę dążę do swoich przekonań ( oczywiście w granicach rozsądku), ale również jestem wielką miłośniczką kwiatów i sztuki.

Robię:
To co kocham i o czym zawsze marzyłam. W mojej rodzinie od XIX w i XX w zajmowano się hodowlą kwiatów. Moja babcia będąca właścicielką wielopokoleniowych rodzinnych hodowli kwiatów posiadała swoje trzy kwiaciarnie. Czasami śmiejemy się, że moja pasja i wielka miłość do roślin została wyssana z mlekiem matki , a nawet babki. Odkąd pamiętam kwiaty wzbudzały we mnie niesamowicie dużo pozytywnych emocji, oczywiście tak jest do dzisiaj, stąd pomysł na założenie MÁK 1094.

Inspiruję się:
Skończyłam projektowanie ubioru , gdzie nauczyłam się ciągłej obserwacji otaczającego nas świata. Zwracać uwagę na każdy drobny szczegół, szerzej patrzeć. W modzie zawsze fascynowała mnie forma oraz faktura tkanin , myślę że w kwiatach również też jest ona dla mnie bardzo ważna. Inspiruje mnie codzienność, zaczynając od światła które pada na liść i wydobywa się z niego niesamowita struktura kończąc na malarstwie i postaciach. Fascynuję mnie też rzeźba, dlatego bardzo chciałabym połączyć te dwie dziedziny i zacząć tworzyć artystyczne instalacje roślinną.

Co zrobić żeby Twoja pasja stała się Twoim życiem?
Przede wszystkim słuchać siebie , mieć siłę i odwagę oraz wiarę swoje działania. Kochać całym sercem swoją pasję, pielęgnować ją i rozwijać. Być otwartym na słowa innych, słuchać dobrych rad ( w moim przypadku rodziny). Dążyć do swoich wyznaczonych celów i starać się spełniać marzenia. Wierzyć że wszystko jest możliwe. Dużo pracować i posiadać chęć ciągłego rozwoju, nauki. Nie mieć nigdy oczekiwań, za to posiadać nadzieję.

Olę i jej prace znajdziesz tutaj:
FacebookM Á K 1904, Instagram.
Czytaj dalej...

0 komentarze:

Publikowanie komentarza