20 kwietnia 2017

Clinique Chubby Plump & Shine Liquid Lip Plumping Gloss.


Błyszczyków nigdy za wiele, wiadomo. A ponieważ kredki jumbo do ust, których prekursorem była właśnie marka Clinique zalały cały rynek kosmetyczny - firma musiała pójść o krok dalej. Wiosenna nowość od Clinique to zupełnie nowe błyszczyki, w innej formie, w pięknych odcieniach i z silnym naciskiem na nawilżenie.


Błyszczyk do ust Chubby Plump & Shine Liquid Lip Plumping Gloss sprawia, że usta wyglądają na pełniejsze, bardziej gładkie i jędrne. Zapewnia niemalże natychmiastowe i co ważne długotrwałe nawilżanie, jest łatwy i wygodny w użyciu oraz sprawia, że usta wyglądają naprawdę dobrze. Clinique przedstawia osiem odcieni - od nude poprzez róże, a kończąc na fioletach. Wbrew pozorom błyszczyki są dobrze napigmentowane, a ich odcień widoczny na wargach.


Jak aplikować? Wystarczy przekręcić i nałożyć, w chwilę po aplikacji poczujesz odświeżenie. Błyszczyk nie lepi się, nie zastyga w załamaniach, ściera się równomiernie. Do jednej aplikacji wystarczy pojedyncze przekręcenie, produkt jest wydajny i wystarczy go naprawdę niewiele, aby pokryć całe usta.Trzy odcienie, które otrzymałam do testów to najjaśniejszy Jumbo Jem 06 (na swatchu to ten w środku), delikatnie podkreślający kolor ust Powerhouse Punch 05 (na swatchu pierwszy od góry) oraz soczyście czerwony Super Scarlet 02 (na swatchu na dole).


Jumbo Jem 06:


Powerhouse Punch 05:


Super Scarlet 02:


Najlepiej czuję się w delikatnym Jumbo Jem 06 oraz w soczyście różowym Powerhouse Punch 05. Czerwień Super Scarlet 02 jest równie piękna, ale dla mnie wymaga odrobiny większej wprawy. Najjaśniejszy błyszczyk możesz aplikować z zamkniętymi oczami, z czerwienią jednak jest troszkę inaczej i wymaga chwili cierpliwości. Mój wybór może również wynikać z tego, że od jakiegoś czasu mam wielką ochotę na smokey eyes, a jaśniutki róż pięknie się z takim makijażem komponuje, prawda?

Który odcień najbardziej Ci się podoba? Który trafiłby do Twojej kosmetyczki?

Clinique Chubby Plump & Shine Liquid Lip Plumping Gloss kosztują w cenie regularnej 79 zł/3 g.
Czytaj dalej...

0 komentarze:

Publikowanie komentarza