24 marca 2017

Tom Ford makijaż wiosna 2017 Shade and Illuminate.


Tegoroczna wiosna u Toma Forda to jedynie dwa produkty. Tylko dwa, ale za to multifunkcyjne i przepiękne. Shade and Illuminate –to kolekcja, która ucieleśnia wizję urody według Toma Forda, wiosną powiększa się o dwa nowe kosmetyki umożliwiające uzyskanie równowagi i symetrii za pomocą uzupełniających się i kontrastujących odcieni.


Tom Ford Shade and Illuminate Cheeks to kremowy róż do policzków w dwóch żywych, a zarazem czystych paletach kolorystycznych. Połączenie dwóch odcieni z których jeden nadaje rumieńca, a drugi rozświetla – to nieodłączny element makijażu twarzy w ujęciu Toma Forda. Łatwo rozprowadzająca się na skórze formuła sprawia, że modelowanie kości policzkowych dzięki grze światła i cieni staje się proste. Perłowy odcień rozświetla skórę i przyciąga do niej światło powiększając optycznie kości policzkowe i podnosząc kontur twarzy, podczas gdy wyrazisty odcień różu dodaje twarzy głębi, konturuje i podkreśla policzki pięknym rumieńcem. Z łatwością aplikuje się palcem lub ściętym pędzlem, a makijaż możesz wykończyć beauty blenderem - dzięki temu idealnie wtopi się w cerę.


Tom Ford Shade and Illuminate Lips to limitowana edycja podwójnych zestawów szminek pięknie prezentujących się na tle różnych odcieni skóry. Dwa odcienie – jasny i ciemny – tworzą efekt, który może być zarówno subtelny jak i wyrazisty, modelując kształt ust wysoką zawartością pigmentu i rewolucyjną, przylegającą niczym druga skóra konsystencją. Aksamitne i matowe wykończenie plus formuła zawierająca olejki zmiękczające, a także mieszankę polimerową odpowiadającą za bogatą barwę i głęboki wymiar. Paleta kolorystyczna obejmuje zarówno odcienie nude, jak i beże, róże, czerwienie i bordo, które możesz aplikować za pomocą dołączonego pędzelka lub delikatnie wklepać w wargi, otrzymując efekt tintu.

Poniżej możesz zobaczyć swatche, od lewej Tom Ford Shade and Illuminate Cheeks w odcieniu Scintillate oraz Tom Ford Shade and Illuminate Lips , Nikita.


W pierwszym wersie napisałam, że produkty są multifunkcyjne, dlatego też dzisiaj pokażę tylko róż, pomadki zobaczysz w Beauty Monday w zupełnie innej wersji.


Obydwa produkty są wytrzymałe i trwałe oraz bardzo eleganckie. Róż w połączeniu z rozświetlaczem nie klei się i nie lepi. W przypadku pomadek można stopniować pigmentację - od delikatnego koloru po mocny, soczysty. Róż możesz nakładać na usta, pomadki na oczy oraz policzki - wiosną wszystko jest dozwolone!
Czytaj dalej...

0 komentarze:

Publikowanie komentarza