31 marca 2017

Chanel Blue Serum.


Najnowsze serum od Chanel to kosmetyk inspirowany długowiecznością społeczności Japonii, Kostaryki, Sardynii i Grecji, mieszkańców tak zwanej niebieskiej strefy. Zdrowe odżywiane się, aktywność, radzenie sobie ze stresem, poczucie wspólnoty oraz unikalny ekosystem - to składowe wyjątkowej witalności rodowitych ludności blue zones. Na podstawie przeprowadzonych badań naukowcy Chanel odkryli cztery biologiczne mechanizmy mające wpływ na zachowanie młodości. Są to między innymi: energia komórkowa, metabolizm komórkowy, komunikacja międzykomórkową oraz adaptacja do stresu oksydacyjnego.


Opierając się na zdobytej wiedzy oraz badając zdrowie mieszkańców Japonii, Kostaryki, Sardynii oraz Grecji, eksperci z laboratoriów Chanel stworzyli mieszankę opartą na drogocennych składnikach z trzech regionów: zielonej kawie z Nicoya (Kostaryka), pistacji kleistej z wyspy Ikaria (Grecja) oraz oliwkach z Sardynii (Włochy).
Czym zatem jest Blue Serum? To esencjonalna moc roślin wspierana przez nowatorskie technologie, to kosmetyk aktywizujący młodość skóry, który działa wygładzająco, wzmacniająco i ujędrniająco, a równocześnie wyrównuje koloryt cery. Brzmi jak serum idealne?


Serum jest produktem uniwersalnym, będzie dobre dla wszystkich rodzajów skóry - nawet wrażliwej. Prosta formuła z focusem na trzy intensywnie pracujące, naturalne składniki. Bardzo lekka, niemalże płynna formuła - biały żel, który szybko się wchłania i w przypadku suchej skóry będzie potrzebował warstwy kremu. Jakich efektów możesz się spodziewać? Przede wszystkim pomaga skórze w walce z oznakami starzenia się, stresem, zanieczyszczeniami środowiska. Serum wygładza zmarszczki, ujędrnia, wyrównuje koloryt. Takich kosmetyków powinnyśmy używać jako pierwszy etap pielęgnacji, po nim nałóż krem. Stosować można zarówno na dzień jak i na noc, a dzięki półpłynnej konsystencji specyfik jest wydajny.


Bardzo dobrym pomysłem jest aplikacja serum w połączeniu z masażem twarzy, poświęcenie kilku minut na na przykład wieczorną pielęgnację przyniesie naprawdę doskonałe efekty. Jak go wykonać?

Łączy masaż punktów ucisku opuszkami palców (x3) i głębokie ruchy wygładzające na zewnętrz, wykonywane za pomocą palca wskazującego i środkowego (3x) na następujących partiach twarzy:

Linia żuchwy: uciskanie punktów pomiędzy brodą a dolną wargą, a następnie głębokie ruchy wygładzające ku małżowinom usznym.
Kąciki ust: uciskanie punktów począwszy od kącików ust, a następnie głębokie ruchy wygładzające na policzkach, kończące się przy uszach.
Skrzydełka nosowe: uciskanie punktów na zewnętrznych częściach nozdrzy, a następnie głębokie ruchy wygładzające w kierunku skroni.
Czoło: uciskanie wszystkimi palcami punktów od pionowej linii pośrodku czoła, a następnie wykonywanie głębokich ruchów wygładzających w kierunku skroni.
Skronie: wykonaj opuszkami palców 3 ruchy okrężne na skroniach, a następnie przesuń palce za uszy i wykonaj końcowy ruch w dół ku obojczykom.

Jestem bardzo ciekawa czy w Twojej codziennej pielęgnacji jest miejsce dla serum?
Czytaj dalej...

0 komentarze:

Publikowanie komentarza