16 lutego 2017

Smashbox Cover Palette sześć palet do makijażu oczu.


Palet nigdy nie odmawiam i nigdy ich dość, a tym bardziej o tak dobrej pigmentacji. Ale aż siedem?! Wraz z początkiem roku marka Smashbox postawiła dość wysoko poprzeczkę i pokazała światu piękne kasetki, które zawierają po osiem różnych odcieni. Każda z palet jest wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju, na moich zdjęciach możecie zobaczyć sześć z nich, siódma jest limitowana i będzie dostępna w sprzedaży niebawem (i ta siódma chyba właśnie najbardziej mnie kusi!).


Palety Cover Shot to siedem zestawów kremowych cieni, nie tylko o różnych kolorach, ale też wykończeniach i efektach. Znajdziesz tu między innymi komplet intensywnych kolorów do wyjść i zadań specjalnych, matowe zestawienie kolorów nude idealnych do makijażu no make up, połączenie cieni lśniących i matowych, które pozwalają modelować powiekę, kompozycję ciemnych kolorów do mocnego smoky eye, metaliczny komplet do połyskliwych wykończeń oraz zestaw lśniących, cieni w kolorze szampana.Każda paleta ma na opakowaniu pasującą kolorystycznie do zawartości trójwymiarową grafikę, na której widać rozsypujące się pigmenty (ja mam z nimi jedno skojarzenia, ale dostałam nakaz nie dzielenia się nim). Każda paleta kosztuje 135 zł i można już ją kupić w Sephorze, cena jest adekwatna do jakości, a przypominam tylko, że online można często kupić znacznie taniej.

Kolejno na zdjęciach możesz zobaczyć:
Bold: Tęcza mocnych, widocznych cieni, dzięki której nadasz oczom elektryzujący wyraz.
Softlight: Paleta pełna szampańskich i różanych odcieni, które rozświetlą Twoje oczy miękkim blaskiem.


Matte: Smashbox, marka wywodząca się ze studia fotograficznego i planów zdjęciowych, tworzy wyjątkowe kolory z matowym wykończeniem. Sześć aksamitnych, zmysłowych kolorów – ciepłych beży, chłodnych, delikatnych róży, głębokiej czerni - które zapewniają perfekcyjne krycie.
Golden Hour: Matowe i błyszczące wykończenie kolorów w tej zainspirowanej zachodem słońca palecie pozwala na stworzenie złotych, fantazyjnych kreacji, które optycznie uniosą Twoje powieki.


Smoky: Mieszanka matowego i błyszczącego wykończenia z wyrazistym pigmentem, w średnich i ciemnych odcieniach – ta paleta to wszystko, czego potrzebujesz do stworzenia niepowtarzalnego (i łatwego) efektu smoky eye.
Metallic: Błyszczące, metaliczne odcienie, między innymi złoto, brąz, miedź i cyna, które sprawiają wrażenie prawdziwego, płynnego metalu dzięki perłowemu wykończeniu.


Zestaw siedmiu stworzonych do torebki palet (są naprawdę niewielkich rozmiarów!) pełnych idealnie dobranych sześciu odcieni i dwóch powiększonych kolorów bazowych. Konsystencja, która zapewnia perfekcyjną aplikację, jest naładowana pigmentami i pozwala na łatwe rozcieranie i mieszanie kombinacji kremowych cieni. Nie udało mi się jeszcze wypróbować wszystkich, ale będę robiła to i pokazywała Wam makijaże na moim Instagramie. Poniżej możesz zobaczyć cienie z palety Metallic na moich powiekach.


Bardzo kusi mnie Bold - kolory wyglądają genialnie, jestem pewna, że dzięki nim wiosną będę mogła bawić się kolorowymi kreskami. Tak naprawdę każda z nich ma w sobie odcienie, które bardzo mi się podobają, wersja matowa może służyć również do podkreślania brwi, a cienie bazowe do super lekkiego dziennego makijażu lub np. rozświetlania przestrzeni pod łukiem brwiowym. Jestem na tak!

Która z palet najbardziej Ci się spodobała? Którą chciałabyś mieć w swojej kosmetyczce?
Czytaj dalej...

0 komentarze:

Publikowanie komentarza