1 lutego 2017

Estee Lauder Double Wear Nude Cushion Stick Radiant Makeup.


Najnowsza odsłona kultowego Double Wear to podkład w gąbeczce, którego innowacyjne opakowanie ułatwia aplikację - wbudowany aplikator pozwala na dozowanie odpowiedniej ilości produktu i perfekcyjne rozprowadzenie go na twarzy. Efekt średniego krycia, redukcja widoczności drobnych linii i zmarszczek, wyrównanie kolorytu skóry oraz nawilżenie. Tego możesz się spodziewać, a jeśli masz w głowie obraz Double Wear jako bardzo silnie kryjącego podkładu to teraz możesz o tym zapomnieć i wymazać wspomnienie. Była wręcz pewna, że DW okaże się silnie kryjący, na szczęście miło mnie zaskoczył i nie ot oznacza oczywiście, ze ta lekkość (w porównaniu do pierwowzoru) niesie za sobą mniejszą trwałość. Podkład jest bardzo trwały i wydajny - w moim przypadku wystarczy jedno lub 1,5 przekręcenie sztyftu, aby uzyskać kryjący, trwały makijaż.


Gąbeczkę za pomocą której możesz nakładać podkład można szybko zdemontować, co znacznie ułatwia czyszczenie a wyjątkowa budowa sztyftu pokazuje, ile jeszcze zostało produktu w opakowaniu. Główne składniki nowego Double Wear to między innymi SkinSync Complex czyli połączenie silnie zmiękczających lipidów oraz substancji odżywczych, takich jak brazylijskie masło muru muru oraz kwas linolowy, które idealnie wtapiają się w skórę tworząc ultra naturalny efekt i sprawiając, że staje się ona miękka w dotyku, Quench Complex- wzbogacone hialuronianem sodu ekstrakty pochodzenia botanicznego i owocowego, które pomagają skórze przyciągać i zatrzymywać wilgoć. Elementy optycznie intensyfikujące blask to Glow Enhancing Optics: luksusowe minerały obejmujące złoto i perły Mórz Południowych energetyzują skórę, która odzyskuje promienny blask.


Kolory, które możesz u mnie zobaczyć to najjaśniejszy 1N2 Ecru oraz 2N1 Dessert Beige - zimą to właśnie Fresco jest dla mnie idealny. Bardzo dobrze dopasowuje się do kolorytu, nie podkreśla suchych skórek i nie powoduje uczucia przesuszenia czy ściągnięcia skóry, co przy kryjących podkładach jest dość powszechne. Na zdjęciu poniżej możesz zobaczyć jedną, cienką warstwę na mojej skórze (Fresco), w takim stanie wytrzymuje kilka godzin.


Myślę, że Double Wear Nude Cushion Stick może okazać się dobrą propozycją dla tych z Was, które poszukują podkładu średnim kryciu (można to stopniować!), ale dobrej trwałości i w wygodnym opakowaniu - poprawek można dokonywać za pomocą aplikatora właściwie w każdej sytuacji. Opakowanie na jest mniejsze niż tradycyjne DW o połowę, cena to 169 zł (cena regularna) więc warto poczekać na Dni VIP lub okolicznościowe rabaty dzięki którym można upolować go w atrakcyjnej cenie.

Podsumowując, jestem na tak. A Ty znasz podkłady Double Wear? Miałaś okazję ich używać?

Produkt przekazany do recenzji przez markę Estee Lauder.
Czytaj dalej...

0 komentarze:

Publikowanie komentarza