1 stycznia 2017

Podsumowanie roku 2016.

Kolejny rok z Wami. Dwieście dwadzieścia sześć postów, setki komentarzy, wiadomości, ponad półtora miliona odwiedzin. 2016 rok był jednym z najlepszych, najbardziej zaskakujących i obfitował w wiele ciekawych projektów. Przede wszystkim jednak, najważniejsze jest to, że wciąż jesteście tutaj ze mną i dzielicie się ze mną swoją wiedzą, swoimi opiniami i codziennością. Uwierzycie, że to już prawie sześć lat razem? Niejeden związek nie jest w stanie przetrwać takiej próby czasu!

W tym roku przygotowałam podsumowanie najlepszych tekstów, najbardziej interesujących postów i nowych pomysłów, które wcieliłam w życie AMN. Tyle się działo!


Makijaż
Stworzyłam nowy projekt w którym przepytywałam bardzo znane makijażystki/makijażystów i nakłaniałam do zdradzania szczegółów swojej pracy. Jako pierwsza wystąpiła w nim Beata Milczarek, która na co dzień reprezentuje markę Sisley (pro Make Up Artist: Beata Milczarek). Zaraz po niej, na wywiad zgodził się Andrzej Kawczyński, od ponad piętnastu lat odpowiedzialny za makijaże Giorgio Armani w Polsce (pro Make Up Artist: Andrzej Kawczyński). Miałam możliwość dowiedzieć się o tajnikach pracy Chrisa Howellsa, który jest międzynarodowym makijażystą marki Laura Mecrcier (pro Make Up Artist: Chris Howells). Mogłaś poznać Magdę Łach, według mnie jedną z najzdolniejszych polskich makijażystek i moje guru pod tym względem (pro Make Up Artist: Magda Łach). Post, który cieszył się bardzo dużą popularnością był ten o zagęszczaniu rzęs. Specjalnie na potrzeby bloga nosiłam je przez pięć miesięcy dzięki czemu byłam w stanie przedstawić Ci swoją opinię oraz odpowiedzieć na pytanie czy warto.
Kolekcja makijażowa roku? Bezapelacyjnie Chanel x Lucia Pica. Makijaż Le Rouge Collection N°1 Jesień 2016. z czerwienią w roli głównej!

Lifestyle
Tutaj naprawdę się działo dużo! Po pierwsze, w styczniu wystartowałam z Raw Beauty vol 2 czyli nasze zdjęcie totalnie naturalne, bez makijażu, w chwilę po przebudzeniu. Pod linkiem Nasze Raw Beauty możesz raz jeszcze obejrzeć nasze zdjęcia, może i swoje także?
Sporo pisałam o ciele: O pozytywnym obrazie własnego ciała, post o dyktatutrze bycia super okazał się zarówno dla mnie jak i dla Was bardzo ważny! Przyglądałam się najgorszym trendom makijażowym z Instagrama (Cztery najgorsze trendy makijażowe z Instagrama), dyskutowałyśmy i wymieniałyśmy się opiniami. Kolejny rok z rzędu brałam udział w projekcie Działam #jakdziewczyna, razem z Always próbowaliśmy łamać stereotypy. Polska to nie jest raj na moje nerwy był tekstem o aktualnej sytuacji kobiet w naszym kraju oraz o moich przemyśleniach z tym związanych. Wzbudził emocje, trochę agresji, ale był potrzebny!
Reaktywowałam projekt Miejsca w którym pokazuję ciekawe lokalizacje, latem pokazałam Hotel SPA Dr Irena Eris Krynica Zdrój (Miejsca: Hotel SPA Dr Irena Eris Krynica Zdrój), a jesienią Kosmetyczny Instytut dr Irena Eris w Warszawie (Miejsca: Kosmetyczny Instytut dr Irena Eris w Warszawie). W tym roku chciałabym zrecenzować więcej miejsc i będę nad tym pracowała!
Co jeszcze? Między innymi popularny post o tym, czego powinnyśmy wymagać od naszych manicurzystek, a czego wymagać (Czego powinnaś wymagać od swojej manicurzystki?). Pokazałam relację z wystawy Women in Chanel autorstwa Petera Farago & Ingeli Klementz Farago (Women in Chanel. Peter Farago & Ingela Klementz Farago), która była naprawdę genialna i żałuję, że przez taki krótki czas była dostępna dla szerszej widowni. Rozpoczęłam cykl Pięć pytań, w którym odpytuję znane osoby z branży na temat ich pracy, pasji i tego, co kochają. Gościłam Xaviera Ormancay, który podróżuje po całym świecie, aby odkrywać rzadkie rośliny, a następnie wykorzystywać je w kosmetykach (Pięć pytań: Xavier Ormancay). Pod koniec roku, już w grudniu spotkałam się z Franckiem Provostem i jemu także zadałam pięć pytań (Pięć pytań: Franck Provost).
Jednym z najmocniejszych tekstów, które popełniłam był Brzydkie ciała chodzą do kościoła - odbierany zarówno pozytywnie jak i negatywnie, dla mnie był zdecydowanie oczyszczający.

Zapachy
Opowiadałam o wiośnie (Zapachowa wiosna), o jesieni (Zapachowa jesień). Opisałam najbardziej wyczekiwany zapach roku czyli Chanel n5 L'eau. Pojawiło się dużo nowych zapachów, jeśli miałabyś ochotę zapoznać się z moimi recenzjami - zapraszam do zakładki Zapachy.

Geeks
Moje ukochane! Ten cykl traktuję jak swoje trzecie dziecko. Uwielbiam go i jestem bardzo szczęśliwa, że mogłam poznać tyle cudownych dziewczyn. Ania i Ula czyli Ministerstwo Dobrego Mydła (Geeks: Ania i Ula), Dorota i Sara - dwie kumpele i założycielki Juicy Jar (Geeks: Dorota i Sara). Poznałam Marię i Magdę, które szyją najpiękniejsze suknie ślubne, jakie widziałam! (Geeks: Maria i Magda), zrobiłam zdjęcia Dominice - pomiędzy dojeniem kóz, a koszeniem trawy (Geeks: Domnika). Spotkałam się z kobietą torpedą, która zaraża entuzjazmem i robi tysiąc rzeczy jednocześnie i cholera, wszystkie jej wychodzą świetnie! (Geeks: Magda). Last but not least, poznaj Aldonę! Dziewczynę, która w swoich rękach trzyma jedną z moich ulubionych marek kosmetycznych czyli Phenome (Geeks: Aldona).

Na koniec Azja, a poniżej ja w 31 grudniowej stylówce z buziaczkiem dla Was! AMN Week Azja stworzyłam we współpracy z genialnymi ludźmi! Mogłaś poznać Trang, która opowiadała o kosmetykach azjatyckich, o pielęgnacji i o kobietach. Było o azjatyckich bestsellerach książkowych na naszym rynku (tutaj!), o ulubieńcach kosmetycznych makijażystki Magdy Łach oraz o moich ulubionych produktach, które dostępne są tylko w Azji i stamtąd właśnie je sprowadzałam.


Jakie plany na 2017 rok? Mam dużo, chciałabym zrealizować wszystkie i jeszcze więcej! W styczniu pochwalę się efektem sesji zdjęciowej do kalendarza w którym jestem dwoma miesiącami! Poza tym nie zapeszając, będzie się działo!
Dziękuję Ci za to, że ze mną jesteś!
Czytaj dalej...

0 komentarze:

Publikowanie komentarza