31 stycznia 2017

Kalendarz Literacki 2017 - relacja i konkurs!


Na dzień premiery kalendarza czekałam z wypiekami na twarzy. Jak to zwykle bywa trochę się stresowałam, byłam podekscytowana, a przede wszystkim ciekawa, jak zostanie odebrany przez Was. Nie zawiodłam się! Chciałabym Wam podziękować za wsparcie, dzielenie za mną radości i za obecność w tym ważnym dniu!


Moja opowieść powinna się zacząć od początku czyli: po co stworzyliśmy kalendarz? Odpowiedź jest prosta: dla dzieci. Każda złotówka ze sprzedaży kalendarza (jego cena to 30 zł) zostanie przekazana fundacji Zaczytani, która zajmie się zakupem książek dla dzieci znajdujących się w szpitalach, hospicjach czy domach dziecka. Na udział w przedsięwzięciu zgodziłam się jeszcze zanim znałam wszystkie szczegóły - wiedziałam, że będzie to coś naprawdę dobrego i potrzebnego!


Miałam wielką przyjemność współpracować z najlepszym zespołem jaki mogłam sobie wyobrazić. Począwszy od organizacji (Magda, Joasia z ramienia Schwarzkopf Professional), stylistów fryzur (Kasia & Darek & zespół Milek Design), makijażu (Aneta Kacprzak), stylizacji (Kasia Łaszcz) poprzez zdjęcia do kalendarza (Krzysiek Opaliński), zdjęcia bacsktage (Artur Kowalaczyk, Olga Tuz), video (Wojtek Sochaczyński), a kończąc na najważniejszym - atmosferze wszystko było niesamowite i cudowne!


A kalendarz? Jest piękny! Inspiracją do jego powstania była literatura. Projekt Kalendarza Literackiego 2017 to wyzwanie, którego celem było połączenie urody kobiet, kunsztu fryzjerskiego z literaturą oraz miłością do książek, a przede wszystkim działaniem pro bono na rzecz najmłodszych. Czy to się udało? Dzięki Schwarzkopf Professional, stylistom fryzur Milek Design oraz Fundacji Zaczytani.org - myślę, że tak! Efekty przeszły nasze oczekiwania! Ja wcieliłam się w Królewnę Śnieżkę oraz Lisbeth Salander („Millennium”).W rolę 12 wybranych bohaterek literackich uchwyconych przez fotografa Krzysztofa Opalińskiego, wcieliło się pięć blogerek. zwykłych kobiet – Agata (agatamanosa), Kamila (cam_my), Julia (juliettecapuleti), Matylda (mojedolcevita) i Natalia (jestrudo). Piękna sesja tworząca kalendarz przedstawia uwspółcześnione oblicza Julii („Romeo & Julia), Ani z Zielonego Wzgórza, Pippi Langstrumpf, Anny Kareniny, Izoldy, Lisbeth Salander („Millennium”), Lolity, Izabeli Łęckiej („Lalka”), Jagny („Chłopi”), Oleńki („Potop”), Zosi („Pan Tadeusz”) oraz Królewny Śnieżki.

Jeśli miałabyś ochotę wspomóc dzieciaki, kalendarz możesz go kupić w salonach Milek Design przy ul. Tamka 29, ul. Hożej 40 oraz pl. Dąbrowskiego 7 w Warszawie, kosztuje 30 zł. Niebawem będzie także dostępny na stronie internetowej Fundacji Zaczytani. Moim Czytelniczkom z innych miast chętnie pomogę i kupię kalendarz oraz wyślę.


Dziewczyny! Mam dla Was wspaniałą niespodziankę o której pisałam już wcześniej! Wraz z marką Schwarzkopf Professional przygotowaliśmy dla konkurs w którym do wygrania są trzy zestawów produktów przeznaczonych do pielęgnacji włosów.
Produkty w zestawach wybrałam dla Was sama:
BC OIL Miracle olejek do włosów w żelu
BC OIL szampon z olejkiem z orzecha brazylijskiego
BC OIL maska z olejkiem z pulpy orzechów brazylijskich
oraz dwa specyfiki do stylizacji
osis+ Refresh Dust
osis+ Magic Serum

Co musisz zrobić? Napisz w komentarzu o swoim ulubionym produkcie do włosów (może być to pielęgnacja lub stylizacja, wybór należy do Ciebie!) . Może masz ulubioną odżywkę, czarodziejki specyfik przeciwko puszeniu się albo olejek? Opowiedz!

Na komentarze czekamy od dzisiaj (31.01.2017) do 7.02.2017 roku. Do każdego zestawu dołączony będzie nasz Kalendarz! Regulamin Konkursu znajdziesz tutaj. Pamiętaj, że biorąc udział w zabawie akceptujesz go. Powodzenia!WYNIKI:
Czekam na adresy:
kasiaj85
Kinga vel Demba
Joanna Pliszka
Czytaj dalej...

0 komentarze:

Publikowanie komentarza