4 grudnia 2016

Laura Mercier Essential Art Eye & Cheek.


Uwielbiam palety do makijażu, rzadko jednak można znaleźć taką, która w stu procentach będzie Ci odpowiadała. Ratunkiem może okazać się opcja samodzielnego układania palet, ale możliwość połączenia cieni, róży i rozświetlaczy jest okrojona. Essential Art Eye & Cheek to świąteczna propozycja od Laury Mercier. Panterze opakowanie zawiera komplet produktów, którymi możesz wykonać zarówno dzienny jak i wieczorowy makijaż.


Paleta zawiera osiem cieni do powiek: Fresco, Morning Dew, Buttercream, Sapphire, Posh Plum, Steal Pink, Graphite, Etoile oraz dwa wypiekane pudry: Baked Blush Illumine (Rose) - wypiekany puder rozświetlający, łączący subtelny kolor i rozświetlające drobinki dla podkreślenia kości policzkowych. i Matte Radiance Highlight 01 - wypiekany puder brązujący gwarantujący naturalny efekt skóry muśniętej słońcem. Naturalne tonacje pudru ocieplają odcień skóry, zapewniając delikatnie świetliste wykończenie makijażu.


Na początku posta wspominałam o tym, że ciężko znaleźć paletę, która w stu procentach będzie Ci odpowiadała. Mi Laura odpowiada w dziewięćdziesięciu, wymazałabym granat i szarość i dodała czarny i mocno czekoladowy. Od momentu, gdy ją dostałam, używam codziennie - najczęściej do makijażu dziennego cienia Steal Pink (widać na zdjęciach) oraz duet pudrów: najpierw brązujący, a na niego rozświetlający. Dzięki takiemu połączeniu mogę naprawdę szybko stworzyć makijaż, który będzie trwał przez pół dnia bez konieczności poprawek. Do cieni dodałam kreskę, ale jak to zwykle bywa - miała być cienka. Jest gruba.
Morning Dew oraz Buttercream również możesz używać solo - fajnie rozświetlają i wyrównują koloryt. Próbowałam do jasnego cienia dodać piękny Posh Plum w roli eyelinera i z takiego combo byłam także zadowolona.


Jestem bardzo na tak, paleta jest świetnie napigmentowana, a cienie dobrze się rozprowadzają, blendują i są trwałe. Podoba mi się puder brązujący, generalnie wybieram raczej róże, ale ten jest na tyle delikatny, że wtapia się w skórę i nie odznacza. Rozświetlacz, tradycyjnie mogę od stóp do głów i zawsze będzie mi mało.

Limitowana paleta Essential Art Eye & Cheek dostępna jest w Douglas, na przykład tutaj.

Paleta do recenzji została przekazana przez markę Laura Mercier.
Czytaj dalej...

0 komentarze:

Publikowanie komentarza