6 listopada 2016

Miejsca: Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris.


Miejsce do którego dzisiaj Cię zabiorę będzie wyjątkowe tak jak i jego filozofia. Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris odwiedzałam już wielokrotnie, w kilku miastach w Polsce - zatem moja opinia opiera się na naprawdę solidnej dawce subiektywizmu. W tej odsłonie mojego projektu Miejsca pokażę Ci bliżej warszawską lokalizację, a mianowicie Instytut mieszczący się na ulicy Jana Pawła II czyli w samym centrum stolicy. Dlaczego zdecydowałam się akurat na niego? Ponieważ to tutaj skorzystałam z największej ilości usług i mam wrażenie, że opis zabiegów może być dla Ciebie interesujący, tym razem zabrałam się razem z panem Piotrem za moje ciało!


Chciałabym jeszcze podkreślić jedną kwestię, a mianowicie filozofię marki. Punktem oparcia dla działań Instytutu są zaawansowane technologicznie substancje. Dzięki wykorzystaniu najnowszych odkryć kosmetologii i dermatologii, preparaty PROSYSTEM PROFESSIONAL zawierają nowatorskie i zaawansowane technologicznie kompleksy substancji aktywnych. Za punkt honoru natomiast stawiają najwyższą jakość oferowanych produktów i zabiegów. Szeroka gama preparatów umożliwia indywidualne podejście do różnorodnych potrzeb. Rok temu pisałam o Dr Irenie Eris w AMN Icons, jeśli masz ochotę poznać ją bliżej, zapraszam tutaj: AMN Icons: Dr Irena Eris.Wnętrza.
Przestronne, eleganckie, zazwyczaj w beżowo/brązowej, spokojnej kolorystyce. Mam wrażenie, że Pani Irena stawia na konsekwencję, a każdy z Instytutów, który miałam okazję odwiedzić łączy wspólny mianownik. W każdym Instytucie znajduje się przytulne pomieszczenie do przebrania się, znajdziemy w nim jednorazową bieliznę, klapki oraz szlafrok. Do dyspozycji gości piękny pokój w którym przy filiżance herbaty lub kawy możemy umilić sobie chwilę oczekiwania na nasz zabieg. Jest cicho, spokojnie, bardzo intymnie.


Personel/Obsługa.
Jedno zdanie, którym mogłabym podsumować personel brzmiałoby: Na najwyższym poziomie. Zarówno dziewczyny, które pracują w Recepcji jak i osoby wykonujące zabiegi (w moim przypadku pan Piotr) są przemili i pomocni. Nie odnotowałam jakieś natarczywości czy nieuprzejmości, a uwierz, że akurat na to jestem mocno wyczulona. Zauważyłam jeszcze jedną istotną kwestię, a mianowicie fakt iż pan Piotr, który wykonywał moje zabiegi to pasjonat - jest genialnie profesjonalny w tym, co robi, a do tego skromny. Przede wszystkim jednak potrafi słuchać i sprawić, że czas, który spędzałam w Instytucie należał do przyjemnych i chętnie tam wracałam i będę wracać. Tutaj możesz sprawdzić czy Kosmetyczny Instytut jest w Twoim mieście.Zabiegi.
Przez ostatnie tygodnie korzystałam z zabiegów na ciało ze szczególnym uwzględnieniem okolic brzucha. Zdecydowałam się na zabieg wykonywany najnowszym urządzeniem Dr Irena Eris REVICORE Hi-Tech System umożliwiający wykonywanie wysoce precyzyjnych i zaawansowanych zabiegów w obszarze twarzy i ciała. System ten wyposażony jest w kluczowe technologie do aktywnej pielęgnacji twarzy i ciała, które ekspert dobiera indywidualnie do aktualnych potrzeb skóry. Innowacyjne rozwiązania oraz charakter zastosowanych technologii odpowiadają najnowszym światowym trendom dla tego typu urządzeń. Zastosowane technologie przynoszą spektakularne efekty potwierdzone badaniami in vivo przeprowadzonymi w Centrum Naukowo-Badawczym Dr Irena Eris. Stanowią bezpieczną alternatywę dla zabiegów medycyny estetycznej. Moje zabiegi to połączenie REVICORE Hi-Tech System z Cellulit Expert Advance, pan Piotr (zajmował się mną podczas wszystkich wizyt) wykonywał jeden po drugim. Po pierwsze, za pomocą jednej z głowic i podczerwieni rozgrzewał skórę brzucha i ud (w moim przypadku do 54 stopni) i masował ją przez kilkanaście minut, następnie aplikował preparat wyszczuplający i znowu z pomocą kolejnej głowicy oraz ultradźwięków wprowadzał go w głąb skóry (tutaj już nie rozgrzewamy skóry). Zdaję sobie sprawę, że wiele z Was może obawiać się tego typu rzeczy, ale zabieg jest bezbolesny i bezpieczny (przeciwskazania są jak najbardziej zrozumiałe i logiczne: nowotwory, ciąża, menstruacja, rany) i jedyne, co może zrobić to wspomóc nas w walce o zadbaną sylwetkę. Pan Piotr dbał o moje dobre samopoczucie na każdym etapie zatem czułam się naprawdę dobrze i przez te 2,5 godziny mogłam się zrelaksować.
Efekty.
Na co miałam nadzieję? Wykonałam pięć zabiegów, w odstępie mniej więcej dziesięciu dni - pierwsze rezultaty widziałam po drugich odwiedzinach. Pamiętaj jednak, że najlepsze efekty możesz uzyskać wspomagając się ćwiczeniami, dietą (nie głodówką!) oraz piciem dużych ilości wody. Ważne jest również to, aby nie traktować tego typu zabiegów jako alternatywy dla chirurgii - tutaj tajemnicą jest współdziałanie bo dzięki niemu możesz uzyskać najlepsze dla siebie efekty. Na filmie możesz zobaczyć jak wygląda skóra na brzuchu po dwóch ciążach - różni się od skóry, która nie zaznała takiego rozciągania, z tego powodu też trudniej jest z nią pracować ponieważ jest mniej elastyczna. Po pięciu zabiegach to, co zauważyłam przede wszystkim to większa gęstość, napięcie i zbicie skóry. Dodatkowo jeden rozmiar ubrań w dół - na wadze zmian nie ma, ale są w garderobie. Jeśli dołączyć do tego ćwiczenia dwa razy w tygodniu efekty będą jeszcze bardziej odczuwalne (ja od paru miesięcy mam problemy z kręgosłupem zatem moje ćwiczenia nie były aż tak intensywne). Zabieg podczerwienią i ultradźwiękami trwa 40 minut (nie powinno się przedłużać tego czasu), mój został podzielony na brzuch oraz uda. O efektach na brzuchu już napisałam, a co z udami? Przede wszystkim zmniejszył się cellulit, REVICORE faktycznie rozbił nagromadzony tłuszcz i spowodował wyrównanie skóry na udach. Ciało jest bardziej gładkie, napięte oraz nawilżone. Zachęcam Cię gorąco do obejrzenia krótkiego filmu prezentującego zabieg!


Podsumowanie.
Gdybym miała podjąć decyzję odnośnie zabiegów raz jeszcze, myślę, że byłaby taka sama. Wizyta w Instytucie to połączenie przyjemnego z pożytecznym - robisz coś dla siebie, a przy okazji możesz zrelaksować się i odpocząć, co jest naprawdę potrzebne każdej z nas. Oprócz zabiegów wyszczuplających czy ujędrniających poleciłabym Ci masaże oraz zabiegi na twarz, z nich także korzystałam wielokrotnie i byłam zadowolona. Naprawdę rzadko można trafić na pasjonatów swojej pracy, uważam, że Pani Irena ma w swoim zespole prawdziwe skarby.

Miejsce: Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris
Gdzie: al. Jana Pawła II 20, Śródmieście, Warszawa
www: Fb, strona internetowa


Dziękuję za możliwość wykonania zdjęć i filmu zespołowi Instytutu oraz za pomoc w realizacji zdjęć/filmu Oldze.
muzyka:
Reverie (small theme) by _ghost (c) copyright 2010 Licensed under a Creative Commons Attribution (3.0) license. Ft: Pitx
Czytaj dalej...

0 komentarze:

Publikowanie komentarza