14 października 2016

Michael Kors Wonderlust.

Mleko migdałowe. Mleko migdałowe. Mleko migdałowe. Jak mantra. I wyczuwam tylko właśnie je i nim jestem zachwycona. Dookoła mleka jest reszta, mniej ważna i mniej zaskakująca.

Wróćmy jednak do samego Michaela. Nie mam z nim nic wspólnego i nie sądzę bym kiedykolwiek miała. MK jako marka jest mi maksymalnie obojętna, do tego stopnia nawet, że prędzej przeturlam się przez miasto niż kupię torebkę z jego inicjałami. Nie moja bajka, zwyczajnie. W związku z tym zapachy, które są sygnowane jego nazwiskiem również nie wzbudzają we mnie silniejszych emocji. Są ładne, mogą się podobać, ale to wszystko. I przyznaję się szczerze, że gdy zobaczyłam visuel najnowszego zapachu Wonderlust, pomyślałam "o Michael, Ty tak na serio?" W skrócie: jest piękna modelka i piękny model, który....ciągnie swoimi mięśniami wielki jacht. Ona oczywiście pachnie Wonderlust, co może oznaczać, że On poczuł go i dzięki niemu dostał takiej krzepy!

Zupełnie poważnie jednak, one mają w sobie coś, co mi się podoba. I strzelam, że jest to właśnie owe mleko migdałowe, które nadaje gładkości, lekkości, a przy tym jakiejś kaszmirowej nuty. W sieci znajdziecie opisy mówiące o Wonderlust jako zapachu kwiatowo - owocowo - gourmand, co moim zdaniem nie jest do końca prawdą. Wyczuwa się w nich przede wszystkim kwiaty oraz mleko - ta całość nie jest zła! Jest ciekawa, naturalna i naprawdę przyjemna w odbiorze.

Co znajdziemy w nutach? Nutami głowy są mleko migdałowe, bergamotka i różowy pieprz, w sercu znajdziemy są goździk (kwiat) i heliotrop, natomiast bazą są benzoes i drzewo sandałowe. Brzmi porządnie, prawda? Na świecie ten zapach był propozycją na lato, u nas na zimę, a mamy jesień - ja nosiłabym go właśnie jesienią. Dzięki miękkości, którą zapewnia mleko migdałowe ciekawie układa się przemycony w swetrach, szalikach. I pomimo bardzo różnych opinii, które znalazłam w sieci - dałabym mu szansę. Na pewno spodoba się tym z Was, które lubią ciepłe, lekko kwiatowe kompozycje, którymi można się otulić.

Zaciekawiłam Cię? Może miałaś już okazję poznać Wonderlust?


Wonderlust zostały przekazane do testów przez markę MK.

Czytaj dalej...

0 komentarze:

Publikowanie komentarza