1 lipca 2016

Fotoczerwiec 2016.

Nie pamiętam kiedy ostatnio miałam tak aktywny miesiąc - przede wszystkim dotyczyło to pracy, spotkań i prezentacji nowości kosmetyczne. Pogoda! Czerwiec rozpieszczał nas prawdziwym żarem i znowu wygrali Ci, którzy zdecydowali się na wcześniejszy urlop nad morzem. Ja natomiast zwiedziłam kilka nowych lodziarni w Warszawie więc nie jest tak źle prawda? (tak, ten nałóg przybiera niepokojące rozmiary). I lato w końcu, lato mamy dziewczyny!


Nowości biżuteryjne Pandory na jesień oraz zimę, Sisley i seria dla skóry problematycznej - trzy nowe produkty oraz czwarty - zapewne gwiazda, serum liftingujące. Eos, który wprowadza balsamy do ciała oraz kremy do rąk - naprawdę dużo, dużo fajnych rzeczy działo się w tym miesiącu!

W końcu mamy NARSa w Polsce, Smashbox wprowadza nowe podkłady i korektory, Givenchy udoskonala pryzmy, Kiehl's otworzył nowy salon, Urban Decay stworzył 100 nowych szminek. Bliżej poznałam markę Phyto, która oferuje naturalną pielęgnację do włosów, poznałam nową , włoską markę makijażową diego dalla palma, byłam na prezentacji nowego zapachu Azzaro. Dziewczyny, w tym miesiącu chyba byłam wszędzie.


Co nowego u Ciebie? Co zdarzyło się w czerwcu?
Czytaj dalej...

0 komentarze:

Publikowanie komentarza